Lodziarnia wróciła na plac

  • 09.06.2021, 09:59
  • Janusz Justyna
Lodziarnia wróciła na plac Lodziarnia obecnie stoi w nieco innym miejscu, pojawiły się też elementy zieleni
Budzący kontrowersje obiekt - budka z lodami, przez chwilę zniknął z placu Paderewskiego w Złotowie, by dzisiaj powrócić

Ogromne kolejki, jakie ustawiały się do lodziarni na placu Paderewskiego uzasadniały sens ustawienia takiego obiektu na głównym placu w mieście.  Ale były też głosy, że obiekt nijak tu nie pasuje i szpeci zabytkową część miasta. Budkę niedawno zabrano, ale wróciła i jak dowiadujemy się w urzędzie miejskim, stało się tak między innymi na wyraźne sugestie mieszkańców tej części Złotowa. Ludziom przypadli do gustu sympatycy lodów, którzy całymi rodzinami zajmowali ławki wokół placu. To lepsze niż widok panów z piwkiem, którzy natychmiast pojawili się po usunięciu lodziarni. Teraz wrócą dzieci i dorośli, którym lody z tej budki mocno zasmakowały. Okazuje się ponadto, że oprócz lodziarni być może wkrótce pojawi się tu także stoisko producenta wysokiej jakości wędlin!

iej

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Poza
Poza 09.06.2021, 11:09
O i loda będzie można zagryźć kiełbasą ... petarda ;)

Pozostałe