Brawo, Marcelina!

  • 07.06.2021, 16:00
  • Janusz Justyna
Brawo, Marcelina!
Marcelina Paluszkiewicz zdobyła tytuł juniorskiej mistrzyni Polski w jeździe figurowej na rolkach!

Marcelina pochodzi że Złotowa, ale aktualnie trenuje w klubie w Bydgoszczy. Jej konkursowy przejazd został bardzo wysoko oceniony! 

Brawo! 

Bydgoski Klub Sportowy ice’n’roll to klub łyżwiarstwa synchronicznego i jazdy figurowej na rolkach, założony w 2019 roku przez pasjonatki i specjalistki tej dyscypliny. Stowarzyszenie zajmuje się nauką jazdy na łyżwach i rolkach figurowych oraz szkoleniem specjalistycznym w zakresie​łyżwiarstwa synchronicznego dzieci, młodzieży i dorosłych. Drużyna Team Skadi trenująca w klubie ma już na swoim koncie dwa brązowe medale Mistrzostw Polski w łyżwiarstwie synchronicznym w kategorii Mixed Age oraz starty w międzynarodowych zawodach.​

W klubie poza sekcją łyżwiarstwa synchronicznego trenują również solistki, startując z sukcesami na łyżwach jak i na rolkach figurowych. W miniony weekend nasza reprezentantka Marcelina Paluszkiewicz zajęła pierwsze miejsce w Mistrzostwach Polski w jeździe figurowej na rolkach w kategorii junior, natomiast w III Pucharze Rumi Julia Bąk, Justyna Kopeć i Alicja Kosińska również również wywalczyły złote medale w swoich kategoriach wiekowych.

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe