Disc Golf Mistrz!

  • 06.06.2021, 22:26 (aktualizacja 06.06.2021, 22:35)
  • Janusz Justyna
Disc Golf Mistrz!
Dzisiaj odbył się finał Ligi Latających Talerzy 2020/21. Disc Golf Park w Złotowie był areną zmagań najlepszych graczy w regionie!

Info ze strony Korpusu: Walka była bardzo zacięta. Jak nigdy, raczej było słychać dźwięk wpadających dysków niż pogaduchy czy przekleństwa. Po dwóch rundach mieliśmy remis i potrzebna była dogrywka do której stanęli Krzysztof Wrzeszcz i Maciej Litwinienko. Presja była duża, bo na rozgrywkę patrzyła reszta ekipy. Upał, zmiana układu i emocje dawały się we znaki. W końcu finałową dogrywkę wygrał Krzysztof Wrzeszcz i do niego trafił puchar przechodni.  Także i jego imię znajduje się od dziś na liście zwycięzców pucharu.

1. Krzysztof Wrzeszcz

2. Maciej Litwinienko

3. Mateusz Bzówka

Ace na koszu 7 - Sebastian Ślebioda - nagroda specjalna ufundowana przez Wójta Gminy Złotów – piękny plecak. Sebastian przekazał swoją nagrodę najmłodszemu zawodnikowi dzisiejszego turnieju - Florianowi Nowaczewskiemu, który zgarnął także nagrodę dla najmłodszego i wylosował dysk.

iej

Foto: Złotowski Korpus Ekspedycyjny

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe