15 lat minęło!

  • 01.06.2021, 19:04 (aktualizacja 01.06.2021, 19:32)
  • Janusz Justyna
15 lat minęło!
W maju 2006 roku w Złotowie zorganizowano pierwszy turniej skata o mistrzostwo powiatu - to data uznawana za początek istnienia obecnego Klubu Skata Krajna Złotów

Z tej okazji podczas dzisiejszego spotkania członków klubu w klubie Ziemowit przygotowano skromny tiort, zapalono świeczki i symbolicznie wzniesiono toast za powodzenie! Prezes KS Krajna Edward Bianga pogratulował członkom klubu wielu lat z pasmem sukcesów i życzył, aby na kolejnym 15-leciu wszyscy byli obecni!

Przypomnijmy, że KS Krajna może poszczycić się dwoma tytułami mistrzyń Polski, który zdobyły:  - Barbara Kozieł (2012) i Agata Kalina (2015). Członkowie złotowskiego klubu dotychczas uczestniczyli w Mistrzostwa Polski, Europy, a nawet w Mistrzostwach Świata w Las Vegas w USA w 2016 roku. Krajna posiada międzynarodowe kontakty, ze skacistami z Rathenow i z Berlina w Niemczech.

W najbliższym czasie w Złotowie w dn. 4-6 czerwca 2021 r. odbędzie się Grand Prix Okręgu Kujawsko-Pomorsko-Wielkopolskiego o Puchar Burmistrza Złotowa i z okazji 15-lecia klubu Krajna Złotów (hala sportowa przy al. Mickiewicza 18 w Złotowie).

iej

W galerii zdjęcia z kroniki KS Krajna prowadzonej przez Kazimierza Kalinę

Janusz Justyna

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe