Kto truje psy!?

  • 12.05.2021, 23:06 (aktualizacja 12.05.2021, 23:15)
  • iej
Kto truje psy!?
Dzisiaj w Złotowie pies nieomal stracił życie, prawdopodobnie po zjedzeniu czegoś zatrutego - na wybiegu na osiedlu Za Rzeką

Historię udostepniła właścicielka czworonoga na Facebooku: Apeluje o rozwagę i pomoc w ujęciu sprawcy tego przestępstwa, bo tak ten czyn należy nazwać. Dzisiaj ok godziny 11 po przyjściu z wybiegu Mister zaczął wymiotować, z pyska lała mu się biała woda. Nie mógł utrzymać się na nogach, a wręcz zachowywał się jak pijany...

Szybka reakcja i pomoc weterynaryjna uratowała Mistera... Nie wiem co bym zrobiła... Proszę każdego, kto zauważy coś niepokojącego o zgłaszanie się do Straży Miejskiej. Nie zostawię tego bez wyjaśnienia, tym bardziej, że dowiedziałam się o drugim chorym piesku.

Przypomnijmy, że podobne przypadki miały miejsce wcześniej na osiedlu przy ul. Piaskowej... 

iej

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
dobrze
dobrze 13.05.2021, 16:21
Dobrze .Niech nareszcie nauczą się trzymać psy na smyczach.
Po co w blokach wielkie psy.SM powinna kary nakładać,za znęcanie się nad psami trzymanymi w blokach.Psy do gospodarstw ,do pilnowania bydla na świeżym powietrzu a nie w gorących mieszkaniach trzymac psy.
ROBOT
ROBOT 14.05.2021, 11:17
jesteś głupszy niż ustawa przewiduje

Pozostałe