Przyszłość PCK

  • 29.04.2021, 14:37
  • iej
Przyszłość PCK
Przyszłość i kierunki działania Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Złotowie – to temat przewodni spotkania, jakie odbyło się wczoraj w siedzibie tej organizacji.

 Uczestniczyli w nim p.o. dyrektora Wielkopolskiego Oddziału Okręgowego PCK w Poznaniu Beata Kozak-Cieszkiewiewicz, Wicestarosta Złotowski Małgorzata Sameć, dyrektor Wydziału Oświaty w Starostwie Powiatowym w Złotowie Krzysztof Doroszuk, prezes złotowskiego Oddziału PCK Janusz Kulesza oraz działacze PCK z terenu powiatu: Edward Grzelak, Józef Maciejewski, Andrzej Kacprzak, Małgorzata Kułaczkowska, Teresa Winiarczyk i Barbara Chodera.

Jedną z gałęzi działalności PCK jest praca na rzecz krwiodawstwa. Przypomnijmy, przed pandemią SARS-CoV-2 w budynku naszego urzędu regularnie odbywały się otwarte akcje poboru krwi (póki co zostały one zawieszone do odwołania). Organizowało je Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu.

Wczoraj dyskutowano m.in. o możliwości wznowienia akcji poboru krwi, podsumowano również dotychczasową działalność Oddziału.

Starostwo Złotów

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe