Zające opanowały Górkę

  • 27.03.2021, 16:34
  • iej
Zające opanowały Górkę
19 marca klasa IV A ze Szkloły Podstawowej nr 2 w Złotowie wraz z wychowawczynią Magdaleną Jakubowską-Buszką wybrała się wspólnie na pobliską górkę, położoną w przyszkolnym parku.

 Okazją do tego nietypowego spotkania były zbliżające się wielkimi krokami Święta Wielkanocne. „Zające" dosłownie opanowały ulubioną górkę, było wesoło, kolorowo i słodko. A dlaczego? Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, której autorką jest Małgorzata Lipińska. Gosiu - dziękujemy za obecność i piękne zdjęcia.

SP 2 Złotów

iej

Zdjęcia (23)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Fajna młodzież
Fajna młodzież 27.03.2021, 18:47
Młodzież ma zawsze dużo pomysłów,ubraliście się w covid'owe stroje to będziecie mieli pamiątkę na całe życie,że taka zaraza covid-19 była nawet tu u nas ,wśród łąk i pól.Tylko skąd ona przyleciała?ta zaraza ?.Jak Domy Kultury zamknięte? to na wolnym powietrzu można.W waszych rękach, młodzieży nasza przyszłość.

Pozostałe