Petycja do starostwa

  • 24.03.2021, 13:39 (aktualizacja 24.03.2021, 13:42)
  • iej
Petycja do starostwa
Na wspólnym posiedzeniu komisji Rady Miejskiej w Jastrowiu, które odbyło się dnia 23 marca radna Rady Miejskiej Elżbieta Magda, która pełni również funkcję sołtysa wsi Samborsko poruszyła problem złego stanu drogi dojazdowej do Samborska

Pani sołtys wraz z mieszkańcami oraz użytkownikami drogi powiatowej 1020P do Samborska zapowiedziała podjęcie działań mających na celu poprawę bezpieczeństwa na wspomnianym odcinku drogi. Powołując się na zagrożenie dla bezpieczeństwa i zdrowia poruszających się drogą uczestników przygotowują petycję do Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Zarządu Powiatu Złotowskiego. Jak wskazane jest w petycji, wspomniany odcinek drogi jest w katastrofalnym stanie, a wszelkie próby poprawy tego stanu rzeczy do tej pory nie przynosiły żadnego skutku.

Poniżej publikujemy treść przygotowanej petycji, pod którą trwa zbieranie podpisów osób zainteresowanych podjęciem działań związanych z remontem nawierzchni tego odcinka drogi powiatowej. 

UGiM Jastrowie Małgorzata Krause

iej

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Witam
Witam 25.03.2021, 16:16
Takich petycji można napisać 100 bo takich problemów jest wiele. Podpuścił ich Wojtiuk.

Pozostałe