To nie jest 5G!

  • 22.03.2021, 15:39 (aktualizacja 22.03.2021, 19:11)
  • Janusz Justyna
To nie jest 5G!
Spore zamieszanie wywołały elementy masztu, które pojawiły się na terenach w pobliżu dworca PKP w Złotowie

Na Facebooku pojawiły się wieści, iż może to być maszt 5G, padło też pytanie, kto wydał zgodę na stawianie masztu w tym miejscu. Jak się okazuje, maszt jest wyłączną sprawą PKP i będzie służył jedynie do komunikacji wewnętrznej pomiędzy stacjami kolejowymi. Władze miasta Złotowa nie wydawały zgody na jego postawienie, to mogła zrobić inna, wyższa instancja. Na pewno nie jest to maszt telekomunikacyjny w sieci 5G.

iej

Zobacz

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
COLOMBO
COLOMBO 05.04.2021, 19:46
Władze miasta Złotowa nie wydawały zgody na jego postawienie, to mogła zrobić inna, wyższa instancja. TO ZAPEWNE RYDZYK , MOZE EPISKOPAT ZE SWOIMI OLIGARCHAMI , ALBO RUSKIE COS POSTAWIA .
JAN
JAN 05.04.2021, 19:39
maszt na terenie Zlotowa a decyzje wydaje ktos inny . gdzie my zyjemy - to miasto jest wlascicielem gruntow a nie rolnik spod Lublina - TO TAK JAK ZE SKLADOWISKAMI OPON , CHEMII I INNEGO DZIADOSTWA NA TERENIE POLSKI - POTEM BRAK WLASCICIELA A SKLADY PLONA LUB POZOSTAJA NA TERENIE GMIN .DZIWNE TO Z TYM MASZTEM - A JAK JUZ TO DO JAKIEJ KOMUNIKACJI TEN MASZT .
Rafi
Rafi 25.03.2021, 23:16
Wieża powinna być na tyle wysoka aby co niektórzy mogli zobaczyć krzywiznę ziemi.
POdPIS
POdPIS 23.03.2021, 09:53
Ludzie, uciekajta! Doktory jadą do szpitala zabierać! Chowajta się!
LEON
LEON 05.04.2021, 19:40
UCIEKINIER Z PSYCHIATRYKA ODEZWAL SIE .
obojętnie kto wydał zgodę
obojętnie kto wydał zgodę 22.03.2021, 21:02
W zasięgu strefy 5G Ludzie będą chorować na raka.
Ludziska, bójta się!
Ludziska, bójta się! 23.03.2021, 17:56
 Od porządku, ludkowie, jest Pambóg, on pilnuje, żeby wszystko szło, było jak było. A diabeł chce zmieniać, powiada: ulepszać. Słyszycie? Ulepszać! Już jemu mało, że krowa cieli sie, dzie tam: on chce żeby sie źrebiła! O, do czego idzie! Krowy bedo sie źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili! Chłop z chłopem spać bedzie, baba z babo, wilki latać, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, zajdzie na wschodzie! Chibaż wiecie, że co noc jest taka chwilka, kiedy Pambóg musi odpocząć? Zamyka oczy i śpi, chwilke, ale śpi. A natenczas wszystko co żywe ustaje: rzeki stajo i młyny nie obracajo sie! Ptaszki martwiejo na te chwilke i wiszo w powietrzu! Drzewa nie rosno! Zając zastyga w pół skoku, a wilk za nim stoi z rozdziawiono mordo! Wszystko ustaje, bo nic nie ma siły i wagi. I wtedy diabeł robi co chce: jednym palcem przewraca, przestawia, podmienia!
 I Pambóg nic na to? pytamy. Nie zmiecie złej mocy?
 W tym bieda, słyszym, że stary Pambóg coraz starejszy, coraz częściej odpoczywa. A diabeł nachalnieje z roku na rok.
LEKARZ
LEKARZ 05.04.2021, 19:48
CZAS CI ISC DO DOKTORA - NA POCZATEK IDZ LECZ SIE NA NOGI BO NA LEB ZA POZNO .
xxx
xxx 26.03.2021, 13:17
co to jest Pambóg? hahaha
-.-
-.- 28.03.2021, 22:57
To jest fragment Konopielki...
ja
ja 24.03.2021, 08:34
Niby Złotów a jednak Taplary
Jan
Jan 22.03.2021, 20:19
Nie tylko u nas! Tu - szerzej! => https://www.lublin112.pl/przy-…
Jan
Jan 22.03.2021, 19:57
To nie jest maszt 5G! To maszt 5G dla kolei! :)

Pozostałe