Główna nagroda - uśmiech dziecka

  • 13.03.2021, 19:17 (aktualizacja 13.03.2021, 19:44)
  • Janusz Justyna
Główna nagroda - uśmiech dziecka
Dzisiaj na dużym boisku ze sztuczną nawierzchnią przy al. Mickiewicza 18 w Złotowie rozegrano piłkarski turniej charytatywny o Puchar Burmistrza Złotowa na rzecz Stowarzyszenia "Uśmiech dziecka" w Jastrowiu

Piłkarzom nie dopisywała pogoda, ale turniej odbył się zgodnie z planem.  Wygrała drużyna Spółdzielczego Banku Ludowego w Złotowie, przed Górzną i Starą Wiśniewką. Puchary, dyplomy i nagrody w imieniu burmistrza Adama Pulita wręczał radny miejski, Janusz Justyna. Co ciekawe, drużyny uczestniczące w turnieju nagrody rzeczowe - piłki nożne oddały drużynie Stowarzyszenia "Uśmiech dziecka" z Jastrowia, z kolei jastrowianie zrewanżowali się upominkiem dla Karola Wrzalika, przedstawiciela organizatora turnieju - klubu Perfecta Futsal Złotów. Pomocy w organizacji udzielili ponadto sędziowie, kamerzysta oraz PZ LZS, GZ LZS i ZCAS. Wyróżniono także świetnego bramkarza jastrowskiej ekipy.

Brawo za inicjatywę!

1. SBL Złotów  12  9:4

2. LZS Górzna  12  18:4

3. Naprzód St. Wiśniewka  10  9:6

4. Perfecta Złotów  7  9:12

5. Unia Bartoszkowo  4 3:13

6. Uśmiech Dziecka  0  6:15

iej

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe