KKS Lech Poznań klubem patronackim MLKS Sparta Złotów

  • 23.02.2021, 10:47 (aktualizacja 23.02.2021, 17:55)
  • Janusz Justyna
KKS Lech Poznań klubem patronackim MLKS Sparta Złotów
We wtorek 23 lutego 2021, w złotowskim ratuszu w obecności burmistrza Złotowa Adama Pulita, doszło do oficjalnego potwierdzenia chęci podpisania porozumienia pomiędzy klubami.

Porozumienie międzyklubowe Lecha i Sparty będzie dotyczyło głównie spraw szkoleniowych. Drużyny dziecięce i młodzieżowe Sparty będą mogły szerzej uczestniczyć w turniejach organizowane przez Dumę Wielkopolski, a trenerzy Akademii Piłkarskiej Sparty będą mieli lepszy dostęp do szkoleń. Piłkarze ze Złotowa będą mogli uczestniczyć w dodatkowych treningach i konsultacjach szkoleniowych organizowanych przez klub z Poznania. - Jesteśmy niezwykle zadowoleni z perspektywy zawarcia umowy z Lechem – powiedział prezes Sparty, Grzegorz Kasak – popularny Kolejorz to największy i najbardziej renomowany klub naszego województwa. Ta współpraca może przynieść obu klubom wymierną korzyść sportową. W nieodległej historii są piłkarze ze Sparty, którzy poprzez Lecha robili wielkie kariery. Liczymy, że śladem Pawła Buzały, czy Wojciecha Golli pójdą kolejni złotowianie! Podpisanie umowy pomiędzy Lechem i Spartą walnie skróci drogę wychowankom naszego klubu do świata wielkiego futbolu!

Lecha reprezentowali dr Robert Śliwowski (odpowiedzialny za współpracę z klubami) oraz odkrywca wielu młodych talentów, główny skaut Tadeusz Jaros . Ostateczne podpisanie umowy nastąpi w Poznaniu. 

iej

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zawodnik
Zawodnik 23.02.2021, 19:02
Fajna sprawa, ale co z tego jak będą tylko najmłodsze roczniki wysyłać na konsultacje do Poznania.
i do przodu
i do przodu 23.02.2021, 14:59
No nareszcie,że Poznań przybliżył się do naszego miasta Złotowa,chociaż w sporcie bo ta cześć północnej Wielkopolski zawsze była zapomnianą częścią Wielkopolski.
Teraz młodzieży do pracy.pokażcie na co was stać.

Pozostałe