Kolizja na Obr. Warszawy - zapis fotograficzny

  • 14.02.2021, 17:33
  • Janusz Justyna
Kolizja na Obr. Warszawy - zapis fotograficzny
Jak informowaliśmy już wcześniej - 12 lutego 2021 roku o godzinie dziesiątej Stanowisko Kierowania PSP w Złotowie przyjęło zgłoszenie o kolizji drogowej z udziałem pieszego w Złotowie na ulicy Obrońców Warszawy

Do zdarzenia udały się siły i środki złotowskiej jednostki ratowniczo-gaśniczej. W trakcie dojazdu i następnie przejęcia udzielania pomocy i rozpoznania operacyjnego okazało się, że osoba prowadząca pojazd osobowy z nieznanych przyczyn zjechała na chodnik uszkadzając na budynkach szafki przyłączy energetycznych, gazowych,telekomunikacyjnych i w konsekwencji doprowadziła do potrącenia pieszej znajdującej się na chodniku. Pojazd zakończył przemieszczanie się na schodach budynku mieszkalnego.  Potrącona osoba została przejęta przez zespół ratownictwa medycznego i przewieziona do szpitala. Kierowca samochodu osobowego po przebadaniu przez medyków pozostał w miejscu zdarzenia. Dalsze czynności nad uszkodzonymi przyłączeniami technicznymi na budynkach przejęły stosowne służby przybyłe do miejsca prowadzonych działań przez strażaków.  

Opracowanie: st. asp. Kazimierz Wiebskowski, foto: KP PSP Złotów

Janusz Justyna

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
:-)
:-) 15.02.2021, 13:28
Ale ironia losu, auto wjechało w szkołę nauki jazdy

Pozostałe