Na biegówkach

  • 17.01.2021, 10:28
  • Janusz Justyna
Na biegówkach
W ostatnich latach niewiele było okazji aby cieszyć się śniegiem w Złotowie i okolicach. Ten rok okazuje się być łaskawy i ostatnie opady, choć niezbyt duże pozwalają cieszyć się zimą.

 Pojawili się też pierwsi miłośnicy nart biegowych do których zalicza się radny powiatowy Wiesław Fidurski. Jak nas informuje znalazł dobre miejsce do biegania na nartach na polach za siedzibą Nadleśnictwa Złotów. Wadą jest wiejący mroźny wiatr, ale rekompensuje to spora warstwa zalegającego śniegu. Warto nadmienić, że Wiesław Fidurski od lat jeździ na biegówkach, najczęściej w Jakuszycach, Bielicach koło Stronia Śląskiego, oraz w Czechach. Ma na swoim koncie starty w Biegu Piastów na 50 km czy też w słynnej czeskiej Jizerskiej Pięćdziesiątce, a także biegach nocnych w Jakuszycach i czeskim Bedrichowie. Ten rok jest szczególny i ze względu na koronawirusa imprezy amatorskie w narciarstwie biegowym najprawdopodobniej się nie odbędą. Ale jest śnieg w Złotowie, więc radny zaprasza na narty w naszych lasach.

iej

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe