Dachowanie samochodu osobowego

  • 06.01.2021, 17:55
  • Janusz Justyna
Dachowanie samochodu osobowego
W dniu 5.01.2021 r. o godz. 15:38 zastępy z OSP Lotyń, JRG Złotów, JRG Szczecinek zostały zadysponowane do dachowania pojazdu osobowego na trasie drogi powiatowej Przybysław-Borki.

Po dojeździe do miejsca zdarzenia zastano samochód osobowy marki Renault w rowie melioracyjnym na dachu. Pojazdem podróżowały dwie osoby, które opuściły pojazd przed przybyciem Jednostek Ochrony Pożarowej.

Wdrożone zostały procedury kwalifikowanej pierwszej pomocy co do osób poszkodowanych oraz działania wspólnie toczące jak zabezpieczenie miejsca zdarzenia i pojazdu. Poszkodowane kobiety przekazane zostały przybyłemu zespołowi ratownictwa medycznemu, a następnie przetransportowane do szpitala. 

OSP Lotyń, Zdjęcia, M. Głowacki

Janusz Justyna

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe