Pomóżcie!!!

  • 05.01.2021, 20:53
  • Janusz Justyna
Pomóżcie!!!
Zwracamy się do Was z ogromną prośbą o zbiórkę pieniędzy na odbudowę domu po pożarze

W wyniku pożaru dach nad głową straciła rodzina - rodzice i syn. Do pożaru doszło 1 stycznia 2021 roku w miejscowości Łąkie (gmina Lipka). W trakcie klęski stracili różnego rodzaju pamiątki, które znajdowały się na poddaszu, a w części mieszkalnej część sprzętu elektronicznego i mebli, które zostały zalane i częściowo spalone. 
Z dniem 5 stycznia 2021 roku inspektor budowlany stwierdził, iż pożar nie naruszył fundamentów budynku, a ściany nadają się do rozbiórki. 
Pogorzelcy zamieszkiwali tam ponad 30 lat, wychowując przy tym liczną rodzinę. Mama od kilku lat boryka się z chorobą Parkinsona, a tata z ostatnim dniem roku stracił pracę. 

Na dzień dzisiejszy korzystają z pomocy rodziny. 
Liczymy na Wasze wsparcie!

KLIKNIJ -  POMÓŻ!

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kazdy ma trudna sytuacje
kazdy ma trudna sytuacje 06.01.2021, 17:52
To idzcie do waszego księdza to wam pomoże,przeciez ksiadz z waszej licznej rodziny czerpał duze zyski z chrztu,komuni,wesel,wypominków itd.
Z polisy PZU też dostaniecie.

Pozostałe