Sesja Rady Powiatu

  • 04.01.2021, 20:01
  • iej
Sesja Rady Powiatu
Ostatnia sesja Rady Powiatu Złotowskiego w roku 2020 odbyła się 30 grudnia i - w odróżnieniu od ostatnich posiedzeń - miała charakter stacjonarny.

 

Obradom przysłuchiwał się Poseł na Sejm RP Grzegorz Piechowiak. Ta obecność była okazją do przekazania serdecznych podziękowań - za dotychczasową współpracę, zaangażowanie parlamentarzysty w sprawy Złotowszczyzny i zrozumienie dla potrzeb jej mieszkańców.

Starosta Złotowski Ryszard Goławski wraz z wicestarostą Małgorzatą Sameć oraz Przewodniczącym Rady Julianem Brewką, podziękowali Grzegorzowi Piechowiakowi za owocną współpracę.

Poseł również odniósł się do niej pozytywnie. Ponadto przy okazji swojego wystąpienia zaznaczył, że 4 stycznia rusza fundusz, który będzie stanowił wsparcie dla tych gmin, w których kiedyś działały PGR-y. Podkreślił przy tym, że takie znajdują się na terenie powiatu złotowskiego.

Wśród zadań możliwych do realizacji w ramach funduszu dla gmin popeegerowskich znajdują się m.in. rozbudowa infrastruktury, rewitalizacja, budowa, rozbudowa i modernizacja kanalizacji, przepompowni, czy wodociągów.

Pieniądze będą pochodziły z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Starostwo Złotów

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe