Pożar poddasza

  • 01.01.2021, 12:34 (aktualizacja 01.01.2021, 12:38)
  • Janusz Justyna
Pożar poddasza

 

1 stycznia 2021 koło godziny 6.45 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Złotowie wpłynęło zgłoszenie o pożarze komina w miejscowości Łąkie gm. Lipka. 

Po dojeździe pierwszych zastępów na miejsce zdarzenia i rozpoznaniu okazało się, że pożarem objęte jest poddasze budynku mieszkalnego. 

Zastępy GBArt i GCBA OSP Zakrzewo po dojeździe do miejsca zdarzenia wsparły działania gaśnicze będących na miejscu zastępów JRG i OSP. Strażacy ewakuowali mienie z mieszkania, po zlokalizowaniu pożaru przystąpiono do usunięcia spalonych konstrukcji dachu i pozostałości po pożarowych. Działania jednostek ochrony przeciwpożarowej trwały 3 godziny.

 

🚒🚒🚒Siły i środki:

🚒🚒 OSP Lipka

🚒. OSP Łąkie

🚒. OSP Głomsk

🚒🚒 OSP Zakrzewo

🚒🚒🚒 JRG Złotów

🚒. OSP Radawnica

🚒. OSP Osowo

🚒. OSP Batorowo

 

Foto info OSP Zakrzewo

Janusz Justyna

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe