Podsumowanie działalności Sanepidu

  • 30.12.2020, 16:12 (aktualizacja 30.12.2020, 18:13)
  • iej
Podsumowanie działalności Sanepidu
W przedostatni dzień roku Starosta Złotowski Ryszard Goławski spotkał się z Haliną Godlewską - Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym w Złotowie - by podsumować działalność Sanepidu w ostatnich, niełatwych dla tej instytucji miesiącach.

Czas epidemii koronawirusa niewątpliwie był (i wciąż jest) swoistym egzaminem sprawności i skuteczności działania pracowników Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Złotowie. Ci poradzili sobie z nim dobrze.

- Dziękuję za wzmożoną pracę i działanie w wysokim trybie, za fachowość i zaangażowanie, dzięki któremu w tym wymagającym czasie możliwe stało się podołanie wyzwaniom trudnej rzeczywistości epidemicznej - powiedział Ryszard Goławski.

Starostwo Złotów

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe