Tytuły nauczycieli mianowanych

  • 30.12.2020, 14:49 (aktualizacja 30.12.2020, 14:53)
  • iej
Tytuły nauczycieli mianowanych
Dziś w Lipce odbyła się uroczystość wręczenia aktu nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela na stopień nauczyciela mianowanego.

Tytuł nauczyciela mianowanego otrzymały:

️Pani Anna Druszcz – nauczycielka Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Łąkiem️

Pani Kamila Siutkowska – nauczycielka Przedszkola Gminnego w Lipce

Aktu wręczenia dokonał Wójt Gminy Lipka Przemysław Kurdzieko, w obecności Sekretarz Gminy Anny Orzechowskiej.

Stopień nauczyciela mianowanego jest kolejnym etapem na drodze rozwoju zawodowego nauczyciela. Akt nadania stopnia awansu zawodowego podwyższa status zawodowy nauczyciela i otwiera drogę do uzyskania kolejnego stopnia awansu – nauczyciela dyplomowanego. Dokument ten świadczy o poszerzeniu i pogłębieniu przez nauczyciela wiedzy i umiejętności zawodowych.

Serdecznie gratulujemy obu Paniom uzyskania kolejnego stopnia awansu zawodowego. Życzymy satysfakcji z pracy w zawodzie nauczyciela oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

UG Lipka

iej

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe