Gratulacje, pani dyrektor!

  • 14.12.2020, 11:48
  • Janusz Justyna
Gratulacje, pani dyrektor!
W piątek odbyło się kolejne posiedzenie Zarządu Powiatu Złotowskiego. Było ono o tyle wyjątkowe, że poza planowymi pracami pojawił się miły akcent.

 Starosta Złotowski Ryszard Goławski wraz ze swoją zastępczynią Małgorzatą Sameć, członkami Zarządu Ryszardem Królem i Andrzejem Pietrzakiem, Skarbnikiem Powiatu Grzegorzem Piękosiem i dyrektorem Wydziału Oświaty Krzysztofem Doroszukiem złożyli gratulacje dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego im. dr. Janusza Korczaka w Jastrowiu

Renacie Aniserowicz. Miały one związek z wielością dodatkowych przedsięwzięć i tematycznych akcji inicjowanych na rzecz Ośrodka oraz jego wychowanek, a także ze szczególnym zaangażowaniem w pracę.

Wręczając kwiaty i pamiątkowy list gratulacyjny Ryszard Goławski powiedział: "Mam nadzieję, że wszystkie dotychczasowe sukcesy zawodowe będą dla Pani źródłem radości i osobistej satysfakcji, a także impulsem do podejmowania kolejnych wyzwań". Starosta poprosił również dyrektor MOW, aby równie serdeczne gratulacje przekazała kadrze Ośrodka, która wraz z nią pracuje na każdy sukces tej placówki. W końcu siła tkwi we współdziałaniu.

🌺 Pani Renato, życzymy, aby ścieżka wiodąca do realizacji kolejnych celów, marzeń i aspiracji zawsze była jasna, prosta i pozbawiona przeszkód.

Starostwo Złotów

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe