Teraz Złotów!

  • 03.12.2020, 00:54 (aktualizacja 03.12.2020, 01:00)
  • Janusz Justyna
Teraz Złotów!
Złotów wysoko w rankingu Fundacji Teraz Polska 2020 w stawce gmin miejskich!

Ze strony Fundacji Teraz Polska:

30 listopada br. zostały ogłoszone wyniki tegorocznej edycji Rankingu Zrównoważonego Rozwoju Jednostek Samorządu Terytorialnego, którego parterem od wielu lat jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego. Ranking opracowywany przez zespół prof. Eugeniusza Sobczaka powstaje w oparciu o analizę wskaźników obejmujących trzy obszary rozwoju: gospodarczy, społeczny i ochrony środowiska. Ranking uwzględnia wszystkie polskie miasta i gminy. Materiałem źródłowym są niezależne dane Głównego Urzędu Statystycznego, dzięki czemu wyniki rankingu odzwierciedlają, w sposób wiarygodny i przekrojowy, rozwój polskich jednostek samorządu lokalnego i wskazują liderów w podziale na gminy wiejskie, miejsko-wiejskie, miejskie oraz miasta na prawach powiatu.

Złotów na 6. miejscu!

iej

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Złotowianin
Złotowianin 03.12.2020, 05:57
6-te miejsce na ile gmin miejskich?
Bo tego typu rankingi są płatne i nie wszyscy do nich przystępują!
Bo ciężko mi sobie wyobrazić, że Złotów lepiej stoi w rankingu niż np. Darłowo, Rabka, nie wspominając o takich miastach jak Puszczykowo, Tarnowo Podgórne, Suchy Las, itp.

Pozostałe