Remont pomieszczeń budynku OSP Augustowo-Głubczyn

  • 18.11.2020, 15:52
  • iej
Remont pomieszczeń budynku OSP Augustowo-Głubczyn
Po zakończonej w tym roku termomodernizacji budynku OSP Augustowo-Głubczyn w miejscowości Augustowo, przyszedł czas na remont pomieszczeń użytkowych budynku strażnicy

Realizatorem zadania na podstawie podpisanej umowy dotacji jest Ochotnicza Straż Pożarna Augustowo-Głubczyn. W ramach zadania wykonywane są prace polegające na usunięciu starych powłok malarskich, wymianie ościeżnic, gruntowaniu, szpachlowaniu, malowaniu ścian, sufitów. Ponadto zadanie zakłada montaż sufitu podwieszanego wraz z przebudową oświetlenia i wentylacji.

Burmistrz Gminy i miasta Krajenka Stefan Kitela składa podziękowania lokalnej społeczności, radzie sołeckiej, strażakom OSP Augustowo-Głubczyn, mieszkańcom za zaangażowanie i pomoc w realizacji inwestycji.

UGiM Krajenka

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe