Wystawa na razie pod kluczem

  • 16.11.2020, 19:12 (aktualizacja 16.11.2020, 19:32)
  • Janusz Justyna
Wystawa na razie pod kluczem
W klubie Ziemowit SM Piast w Złotowie przygotowano wystawę fotograficzną "Złota polska jesień". Niestety, obostrzenia w związku z pandemią koronawirusa nie pozwalają na jej otwarcie i zwiedzanie

Na wystawie prezentowane są zdjęcia wykonane przez panią Renatę Kopić-Sądel. Zdjęcia przedstawiają rozmaite miejsca w Złotowie, niektóre ujęcia mają stanowić zagadkę dla widza. Cóż, kiedy wystawa jest pod kluczem i nikt nie może jej oglądać... Dlatego wstawiamy na pzl24.pl ich fotokopie, które jednakże nie oddają uroku zdjęcia-oryginału. Oby czas trwania wystawy zbiegł się z ustaniem pandemii i wystawa mogła być wreszcie obejrzana!

Na wystawie można także zobaczyć wspólną pracę pań uczestniczących w klubie terapii zajęciowej prowadzonym przez p. Renatę Kopić-Sądel, pod nazwą "Poplątane myśli". - Uczestnicy terapii zajęciowej - mówi pani Renata - mają zadania do wykonania w domu, mimo obostrzeń nie zawieszamy działalności. Miejmy nadzieję, że już wkrótce spotkamy się w Ziemowicie, tak jak dawniej!

iej

Janusz Justyna

Zdjęcia (16)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe