Strażackie awanse

  • 13.11.2020, 11:52
  • iej
Strażackie awanse
Z okazji Narodowego Święta Niepodległości Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Kamiński oraz Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej nadbryg. Andrzej Bartkowiak z dniem 11 listopada 2020 roku nadał wyższy stopień służbowy Komendantowi Powiatowemu Państwowej Straży Pożarnej w Złotowie mł. bryg. mgr inż. Jarosław Kołak, ze stopnia starszy kapitan do stopnia młodszy brygadier

Uroczystość wręczenie nadania stopnia, odbyła się 12 listopada 2020 r. w Komendzie Wojewódzkiej PSP w Poznaniu.  

Ponadto również w KP PSP w Złotowie awansowano 5 funkcjonariuszy:

  • 1 na wyższy stopień w korpusie aspiranckim,
  • 3 na wyższy stopień w korpusie podoficerskim,
  • 1 na wyższy stopień w korpusie szeregowym,   

Wszystkim awansowanym gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. 

Opracowanie: KP PSP w Złotowie  

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
do autora
do autora 13.11.2020, 15:47
Z całym szacunkiem, ale Panu Autorowi (pani Autorce?) artykułu bardzo przydałyby się korepetycje z języka ojczystego, bo samo "kopiuj-wklej" przy umieszczaniu imion, nazwisk i funkcji w redagowanym tekście, to jednak trochę za mało jak na pracę w polskim portalu informacyjnym, w którym polskiego autora powinna cechować znajomość podstawowych zasad polskiej gramatyki. Żeby nie było wątpliwości, załączam cytat: "Rada Języka Polskiego niejednokrotnie wyrażała stanowisko, że nazwiska należy odmieniać".

Pozostałe