Nagroda dla Związku Gmin Krajny

  • 06.11.2020, 14:27
  • iej
Nagroda dla Związku Gmin Krajny
Miło nam poinformować, że w ramach konkursu „Aktywni w Wielkopolsce” Związek Gmin Krajny po raz kolejny został doceniony i otrzymał wyróżnienie oraz nagrodę finansową.

19 października 2020 roku odbyła się uroczysta Gala Kongresu ENVICON 2020, podczas której zostały ogłaszane wyniki kilku środowiskowych konkursów m.in. Puchar Recyklingu.

Konkurs o Puchar Recyklingu, organizowany przez czasopismo „Przegląd Komunalny” jest przedsięwzięciem, w ramach którego nagradzane są podmioty realizujące najbardziej efektywne systemy selektywnej zbiórki odpadów, a także prowadzące ciekawą i skuteczną edukację ekologiczną.

W dniu dzisiejszym o godz. 12:30 na zebraniu Zarządu Związku Gmin Krajny członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego Jacek Bogusławski wręczył nagrodę, którą Związek otrzymał w ramach konkursu „Aktywni w Wielkopolsce”.

Gratulujemy!

UM Złotów

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Segregujący
Segregujący 06.11.2020, 17:35
No jak fajnie. Ciekawe jakiej wielkości będzie nagroda jak opłaty podrożeją o 100 a może i więcej procent. Ten pan czekający na nagrodę jest w tym dobry. Szkoda jednak że czasopismo Przegląd Komunalny nie wie że ten recykling jest możliwy dzięki nam zwykłym mieszkańcom którzy segregują odpady. Szkoda tylko że coraz drożej ich to kosztuje.

Pozostałe