Informacja o zdalnym trybie obradowania

  • 28.10.2020, 09:45
  • iej
Informacja o zdalnym trybie obradowania
W związku z objęciem terenu całego kraju strefą czerwoną i związanymi z tym obostrzeniami, informujemy, iż zwołana na 29 października 2020 r. na godz. 14:00 XXV sesja Rady Gminy Zakrzewo oraz posiedzenia komisji stałych w dniach 27 i 28 października 2020 r. o godz. 14:00, odbędą się z wykorzystaniem środków porozumiewania się na odległość (zdalny tryb obradowania)

Dyskusja i głosowanie prowadzone będą poprzez system informatyczny. W związku powyższym osoby zainteresowane udziałem w obradach proszone są o oglądanie transmisji online na naszym kanale w serwisie YouTube.

W związku z tym, że obrady odbywać się będą bez udziału sołtysów, zaproszonych gości oraz widzów wszelkie pytania oraz interpelacje do Wójta Gminy Zakrzewo prosimy kierować na adres e-mail [email protected] lub telefonicznie: 67 266 70 75 wew. 44. Odpowiedzi na zadane pytania zostaną udzielone najpóźniej na kolejnej sesji Rady Gminy Zakrzewo.

UG Zakrzewo

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe