Aborcyjny wirus, lewacka choroba

  • 27.10.2020, 21:08 (aktualizacja 27.10.2020, 21:13)
  • iej
Aborcyjny wirus, lewacka choroba
Widziałem kiedyś zagraniczny reportaż. Grupa rodziców zaprowadziła swoje pociechy do domu, w którym przebywało chore na ospę wietrzną dziecko. Celem było ich zarażenie. Przybyłe dzieci nie zdawały sobie jednak z tego sprawy. Sądziły, że jedynie przyszły się bawić. Przypomniałem sobie ten materiał telewizyjny w trakcie oglądania relacji z lewackich zadym. Od kilku dni mają one miejsce w całej Polsce, i to mimo wysokiego zagrożenia epidemiologicznego! W to diaboliczne „party” wciągnięto również młodzież.

Zaraz na wstępie wyjaśniam, że lewackie wiece miałem okazję zobaczyć w programie informacyjnym stacji TVN. Specyficznie zbudowana narracja sprawiła, że przez moment poczułem się jak członek plemienia Tutsi w Rwandzie, którego za chwilę dopadnie pełne nienawiści plemię Hutu. Zdawało mi się nawet, że słyszę głos redaktora rwandyjskiego RTLM, który w 1994 roku grzmiał: „kobiety Hutu, bądźcie czujne i starajcie się przeciągnąć swoich mężów braci i synów na właściwa drogę”. Wypada przypomnieć, że celem Hutu byli Tutsi, wyrżnęli ich w Rwandzie ponad milion w 100 dni. To była właśnie ta „właściwa droga”. A co jest nią w III Rzeczpospolitej?

Od kilku dni mamy do czynienia z eskalacją ataków na Kościół katolicki i mniejszość katolicką w Polsce. To jest wojna – krzyczy lewactwo. Brzmi to na tyle wiarygodnie, że przedstawiciele mniejszości niemieckiej zwietrzyli swoją szansę i podnieśli kwestię zasadności dalszej podległości Gdańska ( „Wolnego Miasta”) obecnemu rządowi w Warszawie. Póki co pancernik SMS Schleswig – Holstein jeszcze nie przypłynął. Ostrzał prowadzi za to „pancernica”, przepraszam, „posłannica” o podobnie brzmiącej nazwie. Mowa o J. Scheuring (Wielgus/Holstein – odpowiednie skreślić), która ostatnio zaatakowała jeden z kościołów w Toruniu. Kanonada głupoty nie trwała jednak długo, ksiądz nawet nie przerwał nabożeństwa. Niestety skuteczniejsi okazali się jej naśladowcy. Między innymi w kilku miastach w Polsce zniszczyli elewację świątyń, zaatakowali księży, przerwali Msze Święte itd.

Tak się zastanawiam, a gdyby tego rodzaju działania były wymierzone w Żydów, synagogi, rabinów..., jaka wówczas byłaby reakcja „autorytetów moralnych” III RP, celebrytów, TVN? Co by mówiła np.„elyta” złotowska, z naczelnym pewnej gazety na czele? To ostatnie pytanie jest niezwykle zasadne. Wydaje się bowiem, że w tym byłym niemieckim mieście o nazwie Flatow (w tym roku obchodzi 650 lat istnienia), zapomniano o V Prawdach Polaka. Między innymi o tym, że „Polak Polakowi Bratem”, „Co dzień Polak Narodowi służy” oraz „Wiara Ojców Naszych jest Wiarą Naszych Dzieci”. Dowodem m.in. demonstracja, która miała miejsce 26 października 2020 roku. Tyle runicznych „S” („Sig” oznacza zwycięstwo) nie było na ulicach Złotowa nawet za czasów Hitlera. Mniej zorientowanych w temacie zachęcam do porównania symboliki używanej przez agresywne lewactwo i młodzież z Hitlerjugend.

W tym miejscu przypominam niektórym Czytelnikom, że młodzież zrzeszona w tej hitlerowskiej organizacji prześladowała m.in. wyznawców religii mojżeszowej, bo nie podobały im się ich wydatne nosy, pejsy, obrzędy itd. Nieco starsi koledzy – członkowie (lewicowej) socjalistycznej partii pracy (tzw. naziści) – po pewnym czasie postanowili rozwiązać ten problem. Zadbali o estetykę niemieckich miejscowości i podbitych terenów, wysyłając Żydów do obozów koncentracyjnych. Tam ich zagazowano. Niemcy stosowali też eugenikę. Oczywiście w imię postępu. Na przykład likwidowali niepełnosprawnych zastrzykiem fenolu prosto w serce! Dzięki temu realnego kształtu nabierała głoszona przez nich ideologia, tak chętnie akceptowana przez Niemców, Holendrów i kilka innych zachodnich nacji, która kreowała mit doskonałego człowieka - członka rasy panów, człowieka – boga! (jeszcze bez botoksu i kwasu hialuronowego, to wymysł XXI wieku).

Ziemski raj nie trwał jednak długo, nazizm upadł wraz z III Rzeszą. Mało kto pamięta jednak, że miał on swoje korzenie w marksizmie, który obecnie przeżywa swój renesans w Europie. Widać to zwłaszcza na Zachodzie. Niestety także i u nas uderza on coraz mocniej w tradycyjny system wartości, zwłaszcza w rodzinę i kanony wiary chrześcijańskiej. Ogranicza również własność. Na przykład coraz skuteczniej pozbawia się nas dostępu do zarobionych pieniędzy. Neomarksizm niesie jeszcze coś bardzo niebezpiecznego. Buduje iluzję, że człowiek może zastąpić Boga. Ubolewać należy, że wielu współczesnych ludzi daje się nabrać na ten mit. Nie wie lub zapomina, że były nazistowskie Niemcy, komunistyczna Rosja itp. Nie wie lub zapomina, że ceną jaką przyszło zapłacić za te mrzonki były miliony ofiar. Zbrodnicze ideologie mają bowiem wspólny mianownik - nie szanują ludzkiego życia.

Warto o tym pamiętać w 2020 roku i kolejnych latach. Warto też powtarzać to młodzieży, Mówić zwłaszcza, że bez wiedzy historycznej będą całkowicie bezbronni w starciu z neomarksistowską zarazą płynąca ze strumieniem pieniędzy z Zachodu. Jest ona gorsza niż koronowirus! Zabija bowiem ciało i duszę. Najskuteczniejszym antidotum na wymienioną przypadłość są oczywiście wartości chrześcijańskie. Dlatego należy je pielęgnować w przestrzeni publicznej. Wymagać należytego szacunku dla naszej wiary i jej symboli. Bronić zwłaszcza życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci, mając w opiece zwłaszcza tych, których wygląd odbiega od kanonów piękna kreowanych przez współczesnych miłośników teorii o rasie panów.

 

Piotr Tomasz

- przedstawiciel mniejszości katolickiej w Polsce

 

ps. Tekst z dedykacją dla moich znajomych z FB, którzy z koniunkturalnych powodów popierają zabijanie bezbronnych istot ludzkich.

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (41)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pytanie
Pytanie 06.11.2020, 09:13
A o co w tym wszystkim chodzi o ,, aborcję, sranie do wiadra, walkę z kościołem czy obalenie Rządu.
Może pan wie Panie Tomaszu bo ja już nie wiem.
Prześladowany
Prześladowany 05.11.2020, 00:03
Nie módlmy się . Ma 9 symptomów członka sekt. Szkoda. Ale co chory człowiek fermentu nasieje to jego.
POdPIS
POdPIS 04.11.2020, 17:04
Módlmy się za Tomasza.
masta-g
masta-g 04.11.2020, 16:31
Prawdziwym zagrożeniem jest fanatyczny katolicyzm, który w Polsce jest równie mocny jak Islam we Francji. Wzywanie do wojny padło właśnie ze strony fanatycznych katolików. Niestety w Polsce albo wierzysz ślepo w boga, albo jesteś wrogiem Narodu i wrogiem Państwa. W większości przypadków ataki na kościoły (których nie popieram) są prowokowane przez obecną władzę, która próbuje nas wszystkich ze sobą skłócić, żeby w trakcie zamieszek coraz bardziej ograniczać naszą wolność i po cichu nas okradać (nakładając kolejne podatki). ***** ***
stwórzcie elektr.Listę Apostazji
stwórzcie elektr.Listę Apostazji 05.11.2020, 11:16
masta-g .tak w istocie jest ale ludzie ślepo zapatrzeni w kościół nigdy tego nie zrozumieją poniewaz nie znają historii Polski a tylko słyszą od księdza,który ciągle na wiarę katolicką by nawracali a co najgorsze sieją ferment na całą Polskę.
Czas wypisywac sie z kościołów.Ich czas minął.
kawa na ławę
kawa na ławę 31.10.2020, 12:05
auto tych wypocin jak wszyscy wiedzą to chory nieszczęśliwy człowiek, nienawiść do ludzi o innych poglądach zrobiła w jego szarych komórkach straszne spustoszenie
szczerze?
szczerze? 30.10.2020, 10:33
Jeden wielki bełkot! Kto by pomyślał, że oszołomstwo może osiągnąć aż tak wysoki pułap i sięgnąć gwiazd ...
Łotr Tomasz
Łotr Tomasz 30.10.2020, 08:44
O! Obrońca pedofilii wylazł z nory! W*********J!
Kazimierz
Kazimierz 29.10.2020, 20:05
Oby nie spełniła się przepowiednia Bismarcka na temat Polaków.
Kazimierz
Kazimierz 29.10.2020, 20:01
Nie mogę się z tym zgodzić. Autor reprezentuje poglądy zdecydowanej mniejszości Polaków.
"faszysta"
"faszysta" 29.10.2020, 11:24
A jakim prawem Pan narzuca innym ideologię chrześcijańską? Bo wielokrotnie powołuje się Pan na to w swoim "felietonie". Pan uważa, że Pana racja jest najważniejsza? Wolnoć Tomku w swoim domku i nie przyganiaj garnkowi, kiedy sam czynisz to samo. A protestującym właśnie chyba właśnie o to chodzi, żeby każdy miał własny wybór wedle własnego sumienia i przekonań. Nikt katolikom nie nakazuje usuwać uszkodzonych płodów, ale też niech katolicy nie nakazują innym rodzić takich płodów. A porównanie tych ludzi do faszystów wskazuje tylko jedno, że jest Pan chory na ciele i umyśle. Byłoby mi Pana najnormalniej żal, gdyby nie fakt, że na to Pan nie zasługuje. Radzę przede wszystkim co dziennie rano spojrzeć w lustro, zanim się Pan odezwie z ocena innych. Fakt, że nie będzie to najprzyjemniejszy widok ale tylko w ten sposób może do Pana coś dotrze. Bez pozdrowień z najszczerszymi wyrazami pogardy.
Matka_Basia
Matka_Basia 30.10.2020, 18:49
Totalna prawda drodzy przedmówcy. Piotruś niech zajmuje się jedynie Żołnierzami Wyklętymi, ponieważ w miarę mu to wychodzi. A resztę? Piotrusiu - z daleka - zostaw - tak grzecznie mówię. Ani rządzący, ani tym bardziej władza kościelna NIE MA PRAWA wier... w życie kobiety, matki, żony, dbającej o ognisko domowe - rodzinę.
Stanisław65
Stanisław65 30.10.2020, 16:57
"faszysto" nie da się tego inaczej wyrazić. Szacun w 100%. Pan Piotr już dawno oderwał się od rzeczywistości zwykłych zjadaczy chleba.
Prawak
Prawak 28.10.2020, 22:39
Panie Piotrze, udane porównanie do niemieckiego pancernika, uśmiechnąłem się:)
Gość
Gość 28.10.2020, 21:31
Co to za bzdury są? Zęby bolą od czytania.
Thor
Thor 28.10.2020, 20:57
Czlowieku ucz sie, runiczne s oznacza slonce. A propo , takie s jest w znaku Grup Szturmowych Szarych Szeregow. Poczytaj, wiedza nie boli.
PioterTomekMąciciel
PioterTomekMąciciel 05.11.2020, 13:16
Również w herbie GROMu orzeł trzyma bardzo podobną błyskawicę
he,he,he
he,he,he 28.10.2020, 21:04
Czyli człowieku um!
Matka trójki dzieci.
Matka trójki dzieci. 28.10.2020, 14:32
A ja do tych komentujących z poparciem dla wulgaryzmów wobec Kościoła i PiSu żądań Legalnej aborcji mam pytanie.
Czy jak PiS odda władze a Prezydent rozwiąże parlament i ogłosi nowe wybory to dacie Katolikom i większości zakazu aborcji spokój i wrócicie po cichu do swoich domów?.
Drugie pytanie, czy jak wybory wygrają ci którzy namawiają was do destabilizacji państwa od was się odwrócą to znowu wyjdziecie na ulicę i czy wam na to pozwolą.
Trzecie pytanie do młodzieży szkolnej która najgłośniej wulgarnie krzyczy, czy otrzymując gwarancję powrotu do poprzedniego zapisu o Aborcji sprzed orzeczenia TK to jesteście gotowi zrezygnować z ustaw; 500+, 300+, bony turystyczne+.
Czy to wszystko jesteście gotowi oddać za powrót Tuska który wam przypomni jak należy zaciskać pasa.
Ja już teraz jestem za tym aby wszystkie dodatki na dzieci działały pod jednym warunkiem to jest kryterium dochodowym i to nie tym 2, 5, 8 tysięcy na osobę netto lecz kryterium najniższej pensji brutto.
Po takich rozwiązaniach podczas podobnych ekscesów napewno było by was znacznie mniej. No bo po co temu kto ma więcej niż 2000zł na osobę dodatek 500+ w tym nielubiane mu przez was Ziobrze i innym politykom na kieszonkowe pretensjonalnych dzieci.
Czy byście się z tym zgodzili.
Dziwne
Dziwne 29.10.2020, 12:53
Dobre pytanie matki.
No i zaskakująca ilość odpowiedzi na Nie.
Nie oddadzą 500+.
nie Dziwne
nie Dziwne 29.10.2020, 15:11
500+ się należy ustawowo wszystkim (i milionerowi i menelowi) jak premie i nagrody dla dojnej zmiany, więc dlaczego mają oddać? gangsterska polityka gospodarcza rządzących już bliska chwili likwidacji 500+. 300+, bonów turystycznych+, krowa+, kaban+ itp, przez PiS a nie przez Tuska, bo budżet państwa to już mega czarna dziura, większa od tych kosmicznych
trzeźwa
trzeźwa 28.10.2020, 20:31
Matka trojga dzieci, chyba za dużo kupujesz za to darmowe 500+ alkoholu, wytrzeźwiej i zacznij zajmować się dziećmi a nie polityką na której się nie znasz.
do Matki
do Matki 28.10.2020, 18:24
O czym ty bredzisz? Kto tobie takich głupot do głowy nakład? Za dużo słuchasz Radia Maryja i TVPiS które wyprały tobie szare komórki, czytając te wypociny żal cztery litery ściska.
Wysokie napięcie
Wysokie napięcie 28.10.2020, 14:18
Ten artykuł to stek bzdur. Ten kto otworzył puszkę pandory dobrze wiedział co robi i po co. Oj ludzie ludzie lewak prawak wielkie mi roznice. Ja widzę ludzi.
dr
dr 28.10.2020, 14:12
Panie Januszu, naprawdę nie ma Pan czego publikować? Przecież wypociny tego sfrustrowanego facecika przyprawiają o mdłości. Litości!
Ej ty
Ej ty 28.10.2020, 08:24
iej. Kto się ukrywa pod tym nickiem?
Który dziennikarz wrzucił ten artykuł, lecz nie ma odwagi podpisać się pod nim?
Jaro
Jaro 27.10.2020, 23:29
"Mniejszość katolicka w Polsce"? - przecież to KK chwali się, że ponad 90% Polaków jest katolikami. No, jeśli 90% to mniejszość, to ja nie mam więcej pytań.
Laicyzacja w Polsce postępuje w Polsce tylko i wyłącznie z winy KK - arogancja, politykierstwo, wyciąganie ręki po pieniądze podatników, zamiatanie pod dywan przestępstw seksualnych księży, przenoszenie między parafiami, indoktrynacja od przedszkola - proszę sprawdzić ile łącznie przez cały okres obowiązku szkolnego jest godzin religii w porównaniu do innych przedmiotów. Wnioski proszę wyciągnąć samemu.
***** *** * ************
***** *** * ************ 27.10.2020, 22:49
To już koniec - koniec zwalczania wolnego wyboru, koniec indoktrynacji, koniec feudalnego systemu, koniec propagandy uprawianej przez media (zarówno te publiczne, jak i te polityczne).
belzebub
belzebub 27.10.2020, 22:29
Przez 30 lat Kościół pierze mózgi polskiej młodzieży w szkołach poprzez krzewienie chrześcijaństwa zwanymi nauką religii i wygląda że efekty są mizerne. Głownie młodzi z tego przedziału wiekowego protestują więc widocznie przejrzeli na oczy w czym rzecz. Jak wiadomo każdy fanatyzm to zło, katolicki też. Kościół to skostniała struktura, w dzisiejszej dobie wygląda jak prehistoryczny dinozaur, nie przystosowany do tej epoki. Wygląda na to że czas ery panowania katolików się kończy i Polska wkracza do grona krajów cywilizowanego społeczeństwa, katolicy i Kościół jedynie mają szanse na dalsze bytowanie w krajach o bardzo biednych (nie świadomym swej wartości) społeczeństwach krajów Trzeciego Świata.

Pozostałe