Umowa podpisana!

  • 26.10.2020, 10:32
  • iej
Umowa podpisana!
Informacja z Urzędu Gminy Lipka:

W piątek podpisaliśmy umowę na budowę hali sportowej z wykonawcą - firmą „Usługi Remontowo – Budowlane Grzegorz Drewczyński, Brzeźno 1, 77-300 Człuchów”, która została wybrana w drodze przetargu.

W ramach zadania wybudowany zostanie budynek piętrowy, niepodpiwniczony. Na parterze będzie znajdowała się pełnowymiarowa hala sportowa z widownią na 266 miejsc + 12 miejsc dla osób niepełnosprawnych, szatnie z węzłami sanitarnymi, magazyny, szatnie trenerów, pomieszczenia techniczne, dyżurka dozorcy obiekt. Hala sportowa będzie połączona ze szkołą łącznikiem.

Zaprojektowano pełnowymiarowe boiska do piłki ręcznej, koszykówki, tenisa oraz siatkówki. Arena sportowa hali, o wymiarach parkietu 25,40 m x 45,20 m i wysokości dźwigarów do 8,35 m., będzie dzielona kurtynami na trzy części, z których każda będzie posiadać osobne boisko do siatkówki, co stworzy możliwość gry i treningów większej grupy dzieci i młodzieży jednocześnie.

Hala sportowa przeznaczona będzie na potrzeby dzieci i młodzieży szkolnej, organizowania imprez sportowych, widowisk sportowych oraz na potrzeby aktywności sportowej społeczności lokalnej.

UG Lipka

iej

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
dodatkowa umowa musi być
dodatkowa umowa musi być 26.10.2020, 15:57
Oby się nie zawaliła jak ta w katowicach.

Pozostałe