Protest przed biurem poselskim

  • 23.10.2020, 17:18 (aktualizacja 26.10.2020, 09:02)
  • iej
Protest przed biurem poselskim

Dzisiaj przed biurem poselskim Marcina Porzucka w Złotowie pojawiły się zapalone znicze i kartki z napisami - za protestem wobec zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej stoi Ogólnopolski Strajk Kobiet.

Kolejny protest - 26 października 2020 roku na al. Mickiewicza w pobliżu biura poselskiego M. Porzucka, początek 16.30.

Red

iej

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
JIOLKA
JIOLKA 26.10.2020, 20:37
BRAWO TEZ BEDE .
Porzucek przyjdź się z nami sfotografować
Porzucek przyjdź się z nami sfotografować 26.10.2020, 16:19
Brawo kobiety.Na ul.Mickiewicza 7 przyjdziemy z kalekimi dziećmi na wózkach.
APEL
APEL 26.10.2020, 15:12
Roztropni mieszkańcy miasta Złotowa NIE IDŹCIE jako gapie na PROTEST zwolenników ABORCJI.
Jak tam pójdziecie to was policzą jako zwolenników ABORCJI !!!!!
UWAŻAJCIE DIABEŁ NIE ŚPI.
ZYTA
ZYTA 26.10.2020, 20:36
STRASZNIE SIE BOISZ PISOWSKI SEKCIARZU - WASZ CZAS SIE KONCZY . IDZMY WSZYSCY TO CZAS NA ZMIANY - TRUCHLA MUSZA ODEJSC .
Dlaczego?
Dlaczego? 26.10.2020, 13:00
No, po co w jakim celu zniszczyliście samochód wulgarnymi napisami. Co wam ten samochód zrobił. Idziecie na WOJNĘ z kim do diabła. Kto za następne wandalizmy weźmie odpowiedzialność. Czy WY tak jak bierzecie odpowiedzialność za kobiety które już Aborcji dokonały. Nie ma was przy nich tak jak nie potępicie wandalizmu na mieniu naszych współmieszkańców.
Czego do cholery WY od nas chcecie.
Może zaczniecie chodzić po domach i mieszkaniach z waszymi ideologiami. Co boicie się bezpośredniego kontaktu.
Jeśli chcecie u nas wojny to przed niszczeniem naszego mieniaprzedstawcie z Nazwiska komu z nas ją wypowiadacie.
jak nie opuszcząPolski to
jak nie opuszcząPolski to 25.10.2020, 13:48
Ten nakaz urodzenia każdego,nawet z trzema nogami i bez oczu to jest sprawka Biskupów,którzy pod reke idą z PiSem.Tak było w 960 roku.
XEL
XEL 25.10.2020, 09:56
,,Piekło kobiet w waszym sumieniu,,
Pani Józefowska jako organizatorka tej akcji , niech pani odpowie w czyim sumieniu ,,waszym" czy naszym i kto to jest adresatem tego oszczerstwa. My wyborcy PiSu bo to biuro naszego posła. Niech pani pilnuje swojego sumienia a nie naszego bo my mieszkańcy Złotowa nikomu piekła nie szykujemy. Wręcz przeciwnie życzymy wszystkim także pani zdrowia i radości z życia.
JURAND
JURAND 26.10.2020, 20:32
PODPISUJ SIE ZA SIEBIE A NIE MY - MY ZLOTOWIANIE POPIERAMY PROTEST A WY SZCZEZNIJCIE I PLYNCIE W NIEBYT .
Women
Women 24.10.2020, 23:28
Zapraszamy w poniedzialek
Matka
Matka 26.10.2020, 08:49
Na co Women zapraszacie i gdzie?.
Głyzek
Głyzek 24.10.2020, 19:35
ÓEZefoska działaczka lewicowa zapomniała, że pracuje w jednostce kultury? Kiedyś muzea cieszyły taką estymą, dzisiaj zbiera mi się na wymioty kiedy przechodzę koło muzeum i pomyślę jaki poziom reprezentują jej kadry. Przypominam, że uchwałę o aborcji przegłosowała też platforma więc koalicja czegoś tam gdzie bojuje OZEfoska. Czy tam pozostałe rozszarpicielki płodów wiedzą że pod biuro PO tez muszą podejść?
Ojciec Mateusz.
Ojciec Mateusz. 25.10.2020, 15:31
Kamilu, ze Ci sie nie nudzi to trolowanie. Twoja hipokryzja siega zenitu, przeciez Ciebie mozna kupić za paczķę fajek. Wszyscy to wiedzą. I tak sobie wypisujesz sam ze sobą.
ZIUTKA
ZIUTKA 24.10.2020, 22:56
NO COZ PISOWSKI TROLU WASZ CZAS SIE KONCZY - A NIE RZYGASZ JAK SLYSZYSZ I WIDZISZ KSIEZY WYKORZYSTUJACYCH DZIECI - NA CZYICHS NIESZCZESCIACH SIE WOZICE - DO CZASU .
cdc
cdc 26.10.2020, 17:05
Ty się naucz kaleko intelektualny pisać.
mieszkanka
mieszkanka 24.10.2020, 18:40
Brawo !!!

Pozostałe