Dzień Edukacji Narodowej w Lipce

  • 20.10.2020, 13:22
  • iej
Dzień Edukacji Narodowej w Lipce
W minionym tygodniu, z okazji Dnia Edukacji Narodowej, Wójt Gminy Lipka Przemysław Kurdzieko przyznał nagrody dyrektorom i nauczycielom.

 

Dyrektorom podziękował za zaangażowanie i odpowiedzialne kierowanie jednostkami, mając na uwadze przede wszystkim dobro dzieci i młodzieży, oraz dbając o najlepsze warunki edukacji.

Lista wyróżnionych dyrektorów:

Ewa Polańska-Ciechanowska

Anna Tyczyńska

Urszula Boroń

Gabriela Pikulik

Marta Gram

Nauczycielom natomiast dziękował, za wyróżniający się wkład pracy pedagogicznej i wychowawczej oraz za trud i zaangażowanie w przekazywaniu wiedzy, wspieranie dzieci i młodzieży w nauce kształtując ich postawy oraz indywidualny rozwój umiejętności, zainteresowań i talentów.

Lista nagrodzonych nauczycieli:

Kamila Siutkowska

Renata Sieg

Wit Łańcucki

Łucja Kolanko-Jarząb

Małgorzata Szopieray

Wszystkim serdecznie gratulujemy.

UG Lipka

iej

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
dobro dzieci i młodzieży
dobro dzieci i młodzieży 21.10.2020, 11:52
Za brak masek to bym wam wyebał wszystkim jak tam stoicie po 30 tysi ! Pytam się gdzie jest SANEPID! Widać są co niektórzy lepsi od reszty społeczeństwa.Dalej nie komentuje bo brak mi słów.Lista osób do ukarania w artykule ,czekam na konsekwencje.

Pozostałe