Posadzili drzewa

  • 10.10.2020, 10:09 (aktualizacja 10.10.2020, 10:15)
  • Janusz Justyna
Posadzili drzewa
10 października w Złotowie obchodzono Dzień Drzewa

 

W piątek o godz.: 12:00 w Parku Słonecznym  w Złotowie uczczono ten dzień w towarzystwie Uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Złotowie, przedstawicieli Rady Miejskiej w Złotowie - Pana Romana Głyżewskiego oraz Pana Janusza Justyny, przedstawicielki Złotowskiej Rady Kobiet - Pani Alicji Fruzińskiej oraz pracowników Urzędu Miejskiego. Posadzono sporo drzew, Fabryka Czystego Powietrza pracuje pełną parą!

iej

Janusz Justyna

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Danusia
Danusia 12.10.2020, 13:48
Super, drzew nigdy za dużo, a tym co sie nie podoba radzę zniknąc
Chroń siebie i innych
Chroń siebie i innych 12.10.2020, 18:03
O czym ty któż to wie czy Danusia piszesz. Zastanów się gdzie wysyłasz tych którzy martwią się o zdrowie swoich rodzin i innych. To że burmistrz dzień przed wdrożeniem obostrzeń na terenie całej Polski jako żółtej strefy zagrożenia epidemia ogłosił sadzenie kilku drzew jest nie tylko nieodpowiedzialne ale i bezmyślne. Dobrze że na zdjęciach oprócz tych co musieli i mieszkają w pobliżu nikt z mieszkańców miasta nie przyszedł. Zero przestrzegania zasad, maseczka, 2 m odległości. Nic bardziej głupiego bo co komu po wsadzonym drzewie jeśli sprowadza się niebezpieczeństwo utraty zdrowia na wielu.

Drzewa są potrzebne bo dają tlen ale nie muszą być fabryką w miejscu gdzie może powstać tylko mikro fabryczka.
Fabryki mieszkańcom są potrzebne ale te w których można zarobić na mieszkanie, żywność czy leki. Ta nawet zwana FABRYKĄ fabryczka w pandemi i organizacja sadzenia kilku drzewek nie spełni swego zadania. W tym momencie lepiej było by jak wszyscy odpowiedzialnii włodarze po zmniejszeniu liczby zachorowań ogłosili nawet masowe sadzenie drzew powiększając lasy. To ta Naturalna Fabryka Czystego Powietrza po latach przyniosła by porządany efekt.
Tak więc nie wysyłaj roztropnych do nikąd bo z tego co napisałaś to nie oni powinni ,,zniknąć".
Wanda
Wanda 11.10.2020, 16:56
Jak ten po prawej tak myśli jak pracuje, tośmy się doczekali.
cdvrv
cdvrv 11.10.2020, 10:17
zielonym do góry
JOLKA
JOLKA 10.10.2020, 20:55
SPORO TO ZNACZY SIE ILE- MOZNA PRZECIEZ POLICZYC A TEN BUC BEZ MASKI TO KTO.
ALERT
ALERT 10.10.2020, 10:40
Szok, dzień przed wzmocnieniem restrykcji związanych z Koronawirusem burmistrz miasta w akcji bez maski zadowolony że posadził drzewo.
Zaangażowano w to dzieci które zarażenie przechodzą bezobjawowo, urzędników którzy odgradzają się od mieszkańców łańcuchami, taśmami i podwójna pleksą. Ciekawe jak ta Fabryka największą inwestycja burmistrza pomoże mieszkańcom którzy przez taką nieodpowiedzialność ulegną zarażeniu paskudna chorobą. Zamiast chronić nas przed zagrożeniem, sesja zdjęciowa bez maski bez wymaganej odległości w trosce o swoją auto promocję.
Dobrze że mieszkańcy nie ulegli nawoływaniom do głupoty i w swojej rozwadze i trosce o innych dzień przed ogólnopolskimi obostrzeniami pozostali w domach.


Pozostałe