Bubel musi odejść

  • 09.10.2020, 09:12 (aktualizacja 09.10.2020, 09:41)
  • Janusz Justyna
Bubel musi odejść

Dzisiaj w starostwie złotowskim odbywa się spotkanie w sprawie tzw. Ustawy futerkowej. Udział biorą samorządowcy z terenu powiatu oraz Renata Beger. Ustawę futerkową określono jako kompletny bubel prawny. Przewodniczący Rady Powiatu Julian Brewka oraz Starosta Ryszard Goławski powiedzieli, że samorządowcy powiatu powinni wspierać odpowiednie działania i podjąć rezolucję sprzeciwu wobec tej ustawy i tzw. Piątki Kaczyńskiego. Renata Beger mówiła, że gra toczy się o rynki zbytu i byt polskiego rolnika. R. Beger, uważa, że ustawa futerkowa powinna być całkowicie wycofana. - Gra toczy się wyłącznie o pieniądze - mówiła między innymi była posłanka - na pewno nie o dobrostan zwierząt.

- Trzeba rolników wspierać - powiedział wójt gminy Złotów Piotr Lach w kwestii tej absurdalnej ustawy. Jego zdaniem ta ustawa to prezent dla środowiska wiejskiego za poparcie udzielone obecnej władzy. 

Janusz Justyna

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jolka
Jolka 11.10.2020, 16:22
Czy ktoś mógłby podać informację ile hodowli futerkowych jest w Powiecie Złotowskim?
Precz
Precz 11.10.2020, 13:06
To Renata niech sobie wynajmie sale w spółdzielni złotowskiej. Proszę nie wykorzystywać Auli Starostwa Powiatowego do polityki i załatwiania własnych interesów! Ta sala służy do uchwalania prawa nie do hucpy politycznie upadłych aniołów!
ZEN
ZEN 10.10.2020, 20:51
TO NASZA PANI OD OWSA JESZCZE DZIALA -OJ WIELE NANISZCZYLA

Pozostałe