"Ciągle pada", czyli wędki w deszczu

  • 27.09.2020, 20:48 (aktualizacja 27.09.2020, 21:04)
  • iej
"Ciągle pada", czyli wędki w deszczu
"Ciągle pada, asfalt ulic jest dziś śliski jak brzuch ryby, mokre niebo się opuszcza coraz niżej, żeby przejrzeć się w marszczonej deszczem wodzie..."

Słowa przeboju "Czerwonych gitar" opisują warunki w jakich przyszło łowić 22. wędkarzom z Koła Miejskiego w Złotowie, którzy w pierwszą jesienną niedzielę spotkali się w Grudnej nad Gwdą podczas Towarzyskich Zawodów Spławikowych. Przez trzy godziny, w nieustannie padającym deszczu, łowiono płocie, choć wszędobylska ukleja nie dawała za wygraną. Po komisyjnym ważeniu ogłoszono wyniki: sektor "łąkowy": 1. Łukasz Jałoszyński - 7870 g, 2. Stanisław Małaczek - 6535 g, 3. Rafał Faryna - 6240 g, sektor "leśny": 1. Leszek-Wojtasik 5865 g, 2. Bolesław Pietkiewicz - 3970 g, 3. Grzegorz Małaczek - 3280 g. Najlepsi zostali nagrodzeni sprzętem wędkarskim. Ryby, jak zawsze, wróciły do wody. Kolejnymi zawodami koła będą zawody o mistrzostwo, które odbędą się w pierwszą niedzielę października nad Jeziorem Miejskim w Złotowie.

 foto: KM PZW Złotów

 

iej

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe