Sukcesy złotowskiego strażaka

  • 26.09.2020, 12:23 (aktualizacja 26.09.2020, 12:27)
  • iej
Sukcesy złotowskiego strażaka
20 września 2020 roku w Kołobrzegu odbył się XXXIV Bieg Zaślubin na dystansie 15 km.

W ramach którego odbył się II Strażacki Bieg o Puchar Polski Strażaków PSP w Biegach. Na linii startu stanęło 240 biegaczy. W reprezentacji wielkopolskich strażaków znalazł się kpt. Piotr Manikowski z KP PSP w Złotowie, który zajął 6. miejsce open oraz 1. miejsce w kategorii M40.  Były to kolejne zawody w ramach Pucharu Polski Komendanta Głównego PSP. Puchary dla najlepszych funkcjonariuszy PSP wręczył Komendant Powiatowy PSP w Kołobrzegu st. bryg. Krzysztof Makowski. Do gratulacji dołącza się Komendant Powiatowy PSP w Złotowie st. kpt Jarosław Kołak, który pogratulował zwycięzcy i podziękował za godne reprezentowanie komendy.

Wcześniej 8 września 2020 roku w Krempnej, województwo podkarpackie, odbyły się III Mistrzostwa Polski Strażaków w Biegu Górskim o Puchar Komendanta Głównego PSP na dystansie 10 km. W mistrzostwach wystartowało 73. funkcjonariuszy z całego kraju, nie zabrakło również reprezentacji z wielkopolski. W składzie znalazł się nasz funkcjonariusz z KP PSP w Złotowie kpt. Piotr Manikowski, który zajął 4. miejsce open, a w kategorii wiekowej zajął 1. miejsce. Trasa biegu przebiegała przez teren Magurskiego Parku Narodowego. Puchary i medale wręczyli Zastępca Komendanta Wojewódzkiego PSP bryg. Andrzej Marzenia, mł. bryg.  Szymon Ławecki, który reprezentował Komendanta Głównego PSP. Komendant Powiatowy PSP w Złotowie st. kpt Jarosław Kołak pogratulował zwycięzcy i podziękował za godne reprezentowanie Komendy.

KP PSP Złotów

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe