Kotowanie w Ekonomie

  • 25.09.2020, 15:49
  • iej
Kotowanie w Ekonomie
Był 24 września 2020. Właśnie tego dnia na 3. godzinie lekcyjnej, na szkolnym parkingu, przy ładnej słonecznej pogodzie odbyły się otrzęsiny klas pierwszych.

Miały one nieco inny charakter niż zazwyczaj. Odbyły się w znacznie węższym gronie i przy dużo mniejszej ilości konkurencji. Wcześniej każda klasa pierwsza wylosowała motyw z bajki i musiała się zaprezentować w bajkowym stroju. Zadaniem było też wykonanie piosenki. Ocenie podlegały: zaangażowanie w wykonanie stroju i pomysłowość oraz jakość śpiewu. Nie obyło się – to rzecz oczywista - bez ślubowania. Od tej pory uczniowie klas pierwszych to już nie kociaki, lecz pełnoprawni uczniowie ZSE.

ZSE Złotów

iej

Zdjęcia (36)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe