Ślubowanie w poczet urzędników

  • 21.09.2020, 17:21 (aktualizacja 21.09.2020, 17:24)
  • Janusz Justyna
Ślubowanie w poczet urzędników

Składając ślubowanie, w poczet urzędników Starostwa Powiatowego w Złotowie wstapiła dziś pani Katarzyna Bugała. Wcześniej odbyła służbę przygotowawczą i uzyskała pozytywny wynik z egzaminu, który ją kończy.

Ślubowanie, w obecności wicestarosty Małgorzaty Sameć, Skarbnika Powiatu Grzegorza Piękosia, dyrektora Wydziału Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami Piotra Lenartowicza oraz dyrektora Wydziału Organizacyjnego i Promocji Mirosława Mincewicza przyjął Starosta Złotowski Ryszard Goławski.

 Pani Katarzyna pracuje na stanowisku podinspektora w Wydziale Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami, w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej.

 Serdecznie gratulujemy oraz życzymy satysfakcji i zadowolenia z wykonywanej pracy.

Starostwo Złotów 

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe