Bezpłatne przejazdy pociągami z okazji Dnia bez Samochodu

  • 20.09.2020, 11:13
  • Janusz Justyna
Bezpłatne przejazdy pociągami z okazji Dnia bez Samochodu
Informacja ze strony Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego

Dzień bez Samochodu obchodzony jest w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Z tej okazji 22 września 2020 r. każda osoba posiadająca przy sobie ważny dowód rejestracyjny samochodu może skorzystać z bezpłatnych przejazdów w obrębie Województwa Wielkopolskiego pociągami Kolei Wielkopolskich oraz POLREGIO.

Osoby, chcące podróżować pociągami KW i PR w dłuższych relacjach, tj. przekraczających granice województwa, będą zobowiązane do pokrycia kosztów przejazdu pociągiem według Taryfy Przewozowej danego Przewoźnika na długości od granicy województwa do miejsca docelowego położonego na terenie innego województwa lub odwrotnie. Jeden dowód rejestracyjny uprawnia do bezpłatnego przejazdu jedną osobę.

UMWW

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe