Nadarzyce - Sypniewo

  • 18.09.2020, 13:26
  • iej
Nadarzyce - Sypniewo
Starostwo złotowskie podaje kolejną informację odnośnie powiatowej infrastruktury drogowej.

 

Dziś rano w gabinecie Starosty Złotowskiego Ryszarda Goławskiego, w obecności członka Zarządu Powiatu Złotowskiego Ryszarda Króla, podpisana została umowa na wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy drogi powiatowej nr 1013P Nadarzyce-Sypniewo. Przygotuje ją Firma Budowlana E.Z.O.P. Zbigniew Pająk.

To bardzo ważny krok w kierunku realizacji tego zadania.

Przypomnijmy, droga Sypniewo-Nadarzyce w opinii Ministerstwa Obrony Narodowej stanowi istotny element komunikacyjny dla Sił Zbrojnych RP oraz wojsk sojuszniczych, w związku z czym została wpisana do wykazu dróg o znaczeniu.

Starostwo Złotów

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
fd
fd 18.09.2020, 14:08
szkoda , że o koronawirusie nie informują tak skrzetnie. jakos inne powiaty informuja kto ile lat i skad choc gminami a tu nic

Pozostałe