Szatnie na medal!

  • 16.09.2020, 15:23
  • iej
Szatnie na medal!
Dzisiaj w Złotowie uroczyście oddano do użytku po renowacji szatnie w obiektach sportowych przy al. Mickiewicza i przy ul. Wioślarskiej

Środki na renowację pochodziły ze środków miejskich oraz z programu "Szatnia na medal" samorządu Wielkopolski. W otwarciu szatni po renowacji brał udział senator Adam Szejnfeld, wicestarosta Małgorzata Sameć, przedstawiciele Sejmiku Wielkopolski - Jacek Bogusławski i Henryk Szopiński, dyrektor ZCASu Tadeusz Drobczyński, burmistrz Adam Pulit, Piotr Pokajewicz oraz trenerzy,  i działacze sportowi.

Burmistrz zapowiedział, że stowarzyszenia sportowe z terenu miasta mogą liczyć na 50 tys. wyższą dotację w nowym roku, generalnie organizacje pozarządowe w Złotowie mogą liczyć na 100 tys. zł wyższej dotacji.

iej

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe