Dobra wiadomość

  • 16.09.2020, 12:00
  • iej
Dobra wiadomość
Informacja ze Starostwa Powiatowego w Złotowie:

Mamy dobrą wiadomość dla mieszkańców gminy Złotów. Powiat Złotowski złożył wczoraj wniosek o uzyskanie środków z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 z przeznaczeniem na przebudowę drogi powiatowej nr 1050P na odcinku Kleszczyna-Skic-skrzyżowanie w kierunku Górki Klasztornej.

To niemal 8 kilometrów. Planowana przebudowa miałaby objąć wykonanie nowej nawierzchni oraz ustabilizowanie poboczy. Wykonanie inwestycji uzależnione jest od uzyskania środków z Funduszu.

Powiat Złotowski, za pośrednictwem Wojewody Wielkopolskiego, wnioskuje do Prezesa Rady Ministrów o ponad 3 mln 800 tys. zł.

iej

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ob.
ob. 16.09.2020, 12:24
Jak się ma 8 km drogi do przeciwdziałania covid-19, to doprawdy trudno zgadnąć, ale mniejsza o to. Fakty są porażające - drogi w powiecie złotowskim są w opłakanym stanie. Wstyd, panie starosto. Wystarczy ruszyć kilkadziesiąt km w Polskę i już drogi są porządne. Moim zdaniem to nie wina p. Jaskólskiego, bo on potrafił wykonać duże remonty, czego najlepszym przykładem jest budynek skarbówki i starostwa (kiedyś ruina, dziś perełka), ale robi tyle, na ile mu starcza. Bo z pustego i Salomon nie naleje.

Pozostałe