Nagroda finansowa!

  • 11.09.2020, 12:07
  • iej
Nagroda finansowa!
Nagroda finansowa za wskazanie miejsca pobytu sprawcy śmiertelnego wypadku

Nagroda finansowa za informacje o poszukiwanym listem gończym❗️

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Złotowie prowadzą poszukiwania 32-letniego Rafała Hejsera, za którym Sąd Rejonowy w Złotowie wydał list gończy.

Komendant Powiatowy Policji w Złotowie wyznaczył nagrodę finansową za informacje, które pozwolą na zatrzymanie poszukiwanego mężczyzny.

Poszukiwany w dniu 28 sierpnia 2020 roku spowodował wypadek drogowy, w którym śmierć na miejscu poniosła 20-letnia mieszkanka powiatu złotowskiego. 32-letni mieszkaniec gminy Zakrzewo zaraz po zdarzeniu zbiegł z miejsca wypadku i ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości.

Poszukiwany:

Rafał Hejser s. Huberta i Jolanty

ur. 20.07.1988 r.

Zamieszkały w gminie Zakrzewo powiat złotowski.

Sprawę dotyczącą poszukiwań prowadzą policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Złotowie. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do zatrzymania poszukiwanego całodobowo mogą przekazywać pod specjalnym numerem telefonu 📞 516-941-558 lub osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Złotowie Aleja Piasta 49.

Policja zapewnia dyskrecję oraz anonimowość. Za przekazanie informacji, która doprowadzi do ustalenia miejsca ukrywania się osoby poszukiwanej i jej zatrzymania przewidziana jest nagroda pieniężna!

Prosimy o udostępnianie !!!!

 

 

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe