Turniej w obsadzie 42. graczy wygrał Jan Bełka, zawodnik KS Krajna Złotów! Gratulujemy sukcesu! Puchary i nagrody rzeczowe (losowane) wręczyła zastępczyni burmistrza Złotowa, Małgorzata Chołodowska, w asyście Edwarda Biangi.
Oto klasyfikacja turnieju:
1. | Bełka Jan | Krajna Złotów | 3107 | ||
2. | Kubiak Grzegorz | Gran Szamocin | 2636 | ||
3. | Cybulski Zygmunt | GOKSiR Lipusz | 2452 | ||
4. | Żywicki Marcin | S.K. FAMILY Dziemiany | 2439 | ||
5. | Mikołajczyk Paweł | S.K. FAMILY Dziemiany | 2369 | ||
6. | Wirkus Józef | GOKSiR Liniewo | 2357 | ||
7. | Siemaszko Henryk | Gran Szamocin | 2347 | ||
8. | Formela Alojzy | LIBOR Reda | 2311 | ||
9. | Białk Józef | LIBOR Reda | 2291 | ||
10. | Szatkowski Leszek | Krajna Złotów | 2253 | ||
11. | Knitter Benedykt | GOKSiR Liniewo | 2183 | ||
12. | Radtke Henryk | MOKSiR Puck | 2159 | ||
13. | Kowalski Konrad | Krajna Złotów | 2154 | ||
14. | Bekisz Kazimierz | GOKSiR Lipusz | 2119 | ||
15. | Dyba Edward | Krajna Złotów | 2069 | ||
16. | Wróbel Teresa | GOKSiR Liniewo | 1975 | ||
17. | Bianga Zenon | Krajna Złotów | 1928 | ||
18. | Stodolny Piotr | MOKSiR Puck | 1889 | ||
19. | Gostomczyk Tadeusz | GOKSiR Lipusz | 1881 | ||
20. | Szczypior Stefan | LIBOR Reda | 1868 | ||
21. | Bekisz Zdzisław | MOKSiR Puck | 1843 | ||
22. | Nadolski Daniel | MOKSiR Puck | 1810 | ||
23. | Radtke Piotr | MOKSiR Puck | 1701 | ||
24. | Pawlicki Andrzej | MOKSiR Puck | 1699 | ||
25. | Przybyłka Elżbieta | Krajna Złotów | 1686 | ||
26. | Baran Adam | MOKSiR Puck | 1647 | ||
27. | Kozikowski Bogusław | GOKSiR Lipusz | 1635 | ||
28. | Kohnke Henryk | MOKSiR Puck | 1510 | ||
29. | Tadeusz Maciej | Gran Szamocin | 1462 | ||
30. | Moch Ireneusz | Krajna Złotów | 1447 | ||
31. | Witkowski Tadeusz | MOKSiR Puck | 1416 | ||
32. | Wirkus Andrzej | GOKSiR Lipusz | 1298 | ||
33. | Narloch Stanisław | GOKSiR Liniewo | 1244 | ||
34. | Mikołajczyk Tomasz | S.K. FAMILY Dziemiany | 1231 | ||
35. | Muża Jan | MOKSiR Puck | 1198 | ||
36. | Żywicki Jan | S.K. FAMILY Dziemiany | 1030 | ||
37. | Kazimierowski Stanisław | Gran Szamocin | 969 | ||
38. | Lica Jan | LIBOR Reda | 914 | ||
39. | Radtke Marek | MOKSiR Puck | 858 | ||
40. | Gostomski Zenon | GOKSiR Liniewo | 801 | ||
41. | Szaram Zygmunt | Krajna Złotów | 381 | ||
42. | Bianga Edward | Krajna Złotów | 195 |
Klasyfikacja GP. okręgu Wielkopolsko-Kujawsko-Pomorskiego po 2. turniejach:
1 | Kubiak Grzegorz | Gran Szamocin | m | 370 | 5559 |
2 | Bełka Jan | KS KRAJNA Złotów | m | 334 | 5197 |
3 | Kowalski Konrad | KS KRAJNA Złotów | s | 298 | 4626 |
4 | Siemaszko Henryk | Gran Szamocin | m | 294 | 4602 |
5 | Dyba Edward | KS KRAJNA Złotów | s | 276 | 4449 |
6 | Szatkowski Leszek | KS KRAJNA Złotów | m | 258 | 4229 |
7 | Bianga Zenon | KS KRAJNA Złotów | m | 214 | 3656 |
8 | Biniakiewicz Marian | KS KRAJNA Złotów | m | 208 | 3246 |
9 | Cybulski Zygmunt | GOKSiR Lipusz | m | 168 | 2452 |
10 | Żywicki Marcin | S.K. FAMILY Dziemiany | m | 161 | 2439 |
11 | Mitkowski Winfried | KS KRAJNA Złotów | s | 159 | 2386 |
12 | Moch Ireneusz | KS KRAJNA Złotów | m | 158 | 3042 |
13 | Mikołajczyk Paweł | S.K. FAMILY Dziemiany | m | 154 | 2369 |
14 | Wirkus Józef | GOKSiR Liniewo | m | 152 | 2357 |
15 | Klofta Krystyna | FALA Świekatowo | s-k | 152 | 2352 |
16 | Formela Alojzy | LIBOR Reda | s | 146 | 2311 |
17 | Bianga Edward | KS KRAJNA Złotów | m | 145 | 1948 |
18 | Stacha Aleksander | Gran Szamocin | s | 140 | 2167 |
19 | Kalina Kazimierz | KS KRAJNA Złotów | s | 136 | 2108 |
20 | Knitter Benedykt | GOKSiR Liniewo | m | 134 | 2183 |
21 | Radtke Henryk | MOKSiR Puck | m | 132 | 2159 |
22 | Smolarek Bernard | KS KRAJNA Złotów | s | 132 | 2097 |
23 | Bekisz Kazimierz | GOKSiR Lipusz | s | 126 | 2119 |
24 | Ciepłuch Stefania | KS KRAJNA Złotów | k | 126 | 2032 |
25 | Piasecki Jan | Gran Szamocin | s | 124 | 2000 |
26 | Belka Andrzej | KS KRAJNA Złotów | m | 120 | 1989 |
27 | Wróbel Teresa | GOKSiR Liniewo | k-s | 116 | 1975 |
28 | Dyba Zygmunt | KS KRAJNA Złotów | s | 114 | 1903 |
29 | Stodolny Piotr | MOKSiR Puck | m | 108 | 1889 |
30 | Gostomczyk Tadeusz | GOKSiR Lipusz | m | 106 | 1881 |
31 | Szczypior Stefan | LIBOR Reda | s | 104 | 1868 |
32 | Bekisz Zdzisław | MOKSiR Puck | s | 100 | 1843 |
33 | Nadolski Daniel | MOKSiR Puck | m | 98 | 1810 |
34 | Radtke Piotr | MOKSiR Puck | m | 92 | 1701 |
35 | Pawlicki Andrzej | MOKSiR Puck | m | 88 | 1699 |
36 | Przybyłka Elżbieta | KS KRAJNA Złotów | s-k | 86 | 1686 |
37 | Szneidrowski Marek | FALA Świekatowo | m | 84 | 1447 |
38 | Baran Adam | MOKSiR Puck | m | 82 | 1647 |
39 | Kozikowski Bogusław | GOKSiR Lipusz | m | 80 | 1635 |
40 | Nowicki Ryszard | FALA Świekatowo | s | 80 | 1388 |
41 | Kohnke Henryk | MOKSiR Puck | s | 74 | 1510 |
42 | Kozieł Barbara | KS KRAJNA Złotów | s-k | 74 | 1250 |
43 | Tadeusz Maciej | Gran Szamocin | s | 70 | 1462 |
44 | Narloch Stanisław | GOKSiR Liniewo | s | 55 | 1244 |
45 | Mikołajczyk Tomasz | S.K. FAMILY Dziemiany | m | 54 | 1231 |
46 | Muża Jan | MOKSiR Puck | m | 51 | 1198 |
47 | Żywicki Jan | S.K. FAMILY Dziemiany | s | 46 | 1030 |
48 | Kazimierowski Stanisław | Gran Szamocin | m | 44 | 969 |
49 | Lica Jan | LIBOR Reda | s | 43 | 914 |
50 | Radtke Marek | MOKSiR Puck | m | 42 | 858 |
51 | Gostomski Zenon | GOKSiR Liniewo | m | 41 | 801 |
iej
Napisz komentarz
Komentarze