Jan Bełka zwycięzcą Grand Prix Pomorza!

  • 19.08.2020, 23:02
  • Janusz Justyna
Jan Bełka zwycięzcą Grand Prix Pomorza!
W niedzielę, w dawnym klubie Wir w Złotowskim Domu Kultury rozegrano Grand Prix Okręgu Kaszubsko-Pomorskiego w skacie

Turniej w obsadzie 42. graczy wygrał Jan Bełka, zawodnik KS Krajna Złotów! Gratulujemy sukcesu! Puchary i nagrody rzeczowe (losowane) wręczyła zastępczyni burmistrza Złotowa, Małgorzata Chołodowska, w asyście Edwarda Biangi. 

Oto klasyfikacja turnieju:

1.   Bełka Jan Krajna Złotów   3107
2.   Kubiak Grzegorz Gran Szamocin   2636
3.   Cybulski Zygmunt GOKSiR Lipusz   2452
4.   Żywicki Marcin S.K. FAMILY Dziemiany   2439
5.   Mikołajczyk Paweł S.K. FAMILY Dziemiany   2369
6.   Wirkus Józef GOKSiR Liniewo   2357
7.   Siemaszko Henryk Gran Szamocin   2347
8.   Formela Alojzy LIBOR Reda   2311
9.   Białk Józef LIBOR Reda   2291
10.   Szatkowski Leszek Krajna Złotów   2253
11.   Knitter Benedykt GOKSiR Liniewo   2183
12.   Radtke Henryk MOKSiR Puck   2159
13.   Kowalski Konrad Krajna Złotów   2154
14.   Bekisz Kazimierz GOKSiR Lipusz   2119
15.   Dyba Edward Krajna Złotów   2069
16.   Wróbel Teresa GOKSiR Liniewo   1975
17.   Bianga Zenon Krajna Złotów   1928
18.   Stodolny Piotr MOKSiR Puck   1889
19.   Gostomczyk Tadeusz GOKSiR Lipusz   1881
20.   Szczypior Stefan LIBOR Reda   1868
21.   Bekisz Zdzisław MOKSiR Puck   1843
22.   Nadolski Daniel MOKSiR Puck   1810
23.   Radtke Piotr MOKSiR Puck   1701
24.   Pawlicki Andrzej MOKSiR Puck   1699
25.   Przybyłka Elżbieta Krajna Złotów   1686
26.   Baran Adam MOKSiR Puck   1647
27.   Kozikowski Bogusław GOKSiR Lipusz   1635
28.   Kohnke Henryk MOKSiR Puck   1510
29.   Tadeusz Maciej Gran Szamocin   1462
30.   Moch Ireneusz Krajna Złotów   1447
31.   Witkowski Tadeusz MOKSiR Puck   1416
32.   Wirkus Andrzej GOKSiR Lipusz   1298
33.   Narloch Stanisław GOKSiR Liniewo   1244
34.   Mikołajczyk Tomasz S.K. FAMILY Dziemiany   1231
35.   Muża Jan MOKSiR Puck   1198
36.   Żywicki Jan S.K. FAMILY Dziemiany   1030
37.   Kazimierowski Stanisław Gran Szamocin   969
38.   Lica Jan LIBOR Reda   914
39.   Radtke Marek MOKSiR Puck   858
40.   Gostomski Zenon GOKSiR Liniewo   801
41.   Szaram Zygmunt Krajna Złotów   381
42.   Bianga Edward Krajna Złotów   195

 

Klasyfikacja GP. okręgu Wielkopolsko-Kujawsko-Pomorskiego po 2. turniejach:

1 Kubiak Grzegorz Gran Szamocin m 370 5559
2 Bełka Jan KS KRAJNA Złotów m 334 5197
3 Kowalski Konrad KS KRAJNA Złotów s 298 4626
4 Siemaszko Henryk Gran Szamocin m 294 4602
5 Dyba Edward KS KRAJNA Złotów s 276 4449
6 Szatkowski Leszek KS KRAJNA Złotów m 258 4229
7 Bianga Zenon KS KRAJNA Złotów m 214 3656
8 Biniakiewicz Marian KS KRAJNA Złotów m 208 3246
9 Cybulski Zygmunt GOKSiR Lipusz m 168 2452
10 Żywicki Marcin S.K. FAMILY Dziemiany m 161 2439
11 Mitkowski Winfried KS KRAJNA Złotów s 159 2386
12 Moch Ireneusz KS KRAJNA Złotów m 158 3042
13 Mikołajczyk Paweł S.K. FAMILY Dziemiany m 154 2369
14 Wirkus Józef GOKSiR Liniewo m 152 2357
15 Klofta Krystyna FALA Świekatowo s-k 152 2352
16 Formela Alojzy LIBOR Reda s 146 2311
17 Bianga Edward KS KRAJNA Złotów m 145 1948
18 Stacha Aleksander Gran Szamocin s 140 2167
19 Kalina Kazimierz KS KRAJNA Złotów s 136 2108
20 Knitter Benedykt GOKSiR Liniewo m 134 2183
21 Radtke Henryk MOKSiR Puck m 132 2159
22 Smolarek Bernard KS KRAJNA Złotów s 132 2097
23 Bekisz Kazimierz GOKSiR Lipusz s 126 2119
24 Ciepłuch Stefania KS KRAJNA Złotów k 126 2032
25 Piasecki Jan Gran Szamocin s 124 2000
26 Belka Andrzej KS KRAJNA Złotów m 120 1989
27 Wróbel Teresa GOKSiR Liniewo k-s 116 1975
28 Dyba Zygmunt KS KRAJNA Złotów s 114 1903
29 Stodolny Piotr MOKSiR Puck m 108 1889
30 Gostomczyk Tadeusz GOKSiR Lipusz m 106 1881
31 Szczypior Stefan LIBOR Reda s 104 1868
32 Bekisz Zdzisław MOKSiR Puck s 100 1843
33 Nadolski Daniel MOKSiR Puck m 98 1810
34 Radtke Piotr MOKSiR Puck m 92 1701
35 Pawlicki Andrzej MOKSiR Puck m 88 1699
36 Przybyłka Elżbieta KS KRAJNA Złotów s-k 86 1686
37 Szneidrowski Marek FALA Świekatowo m 84 1447
38 Baran Adam MOKSiR Puck m 82 1647
39 Kozikowski Bogusław GOKSiR Lipusz m 80 1635
40 Nowicki Ryszard FALA Świekatowo s 80 1388
41 Kohnke Henryk MOKSiR Puck s 74 1510
42 Kozieł Barbara KS KRAJNA Złotów s-k 74 1250
43 Tadeusz Maciej Gran Szamocin s 70 1462
44 Narloch Stanisław GOKSiR Liniewo s 55 1244
45 Mikołajczyk Tomasz S.K. FAMILY Dziemiany m 54 1231
46 Muża Jan MOKSiR Puck m 51 1198
47 Żywicki Jan S.K. FAMILY Dziemiany s 46 1030
48 Kazimierowski Stanisław Gran Szamocin m 44 969
49 Lica Jan LIBOR Reda s 43 914
50 Radtke Marek MOKSiR Puck m 42 858
51 Gostomski Zenon GOKSiR Liniewo m 41 801

 

iej

Janusz Justyna

Zdjęcia (20)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe