Nowy znak przy galerii

  • 12.08.2020, 14:04
  • iej
Nowy znak przy galerii

Uwaga - od wczoraj obowiązuje nowy znak drogowy przy wjeździe do galerii handlowej Aura w Złotowie - zakaz zatrzymywania się i postoju! Dotychczas stawały tam auta przeszkadzające dostawcom towaru, teraz... radzimy przestrzegać przepisów! Znak nie dotyczy zaopatrzenia i rozładunku.

iej

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
JAN
JAN 15.08.2020, 22:22
Uważam, że Wojska Polskiego powinna być całkowicie zakazana dla ruchu samochodów (tylko dostawy i mieszkańcy, którzy mogą parkować na swoich posesjach). Tak, jak jest w wielu miastach. Ogólnie Wojska Polskiego powinna mieć status deptaka.
PLZ
PLZ 13.08.2020, 10:49
Przecież to nie o to chodzi czy tam postawiono znak zakazu zatrzymywania. Cały problem w tym że centrum miasta jednokierunkowe i zawalone ulice stojącymi w poprzek samochodami.
To prawda że każdy może przejść z parkingu do galerii jednak jej klienci też powini mieć możliwość zaparkowania pojazdu bez wjeżdżania pod jej drzwi. Czy tak trudno zauważyć że w okolicy wszystkie parkingi są płatne i tu nie o to chodzi że komuś szkoda złotówki tylko że samochody stoją na okrągło a klienci psioczą.
Wg mnie Sarę miasto mogło by zostać strefa bez samochodów tylko dla pieszych i wtedy najwięcej na tym by skorzystali klienci większości sklepów nie mówiąc o mieszkańcach Woj. Polskiego. Ktoś kto przy tej ulicy nie mieszka niech nie pisze bzdur o ruchu pojazdów. To co się na tej ulicy dzieje to horror którego ta zawsze dwukierunkowa lokalna ulica i jej mieszkańcy nigdy nie przechodzili.
Tak że tu nie tylko ,,mandacik" się należy ale i odpowiedzialność administracyjna za zniszczenie ulicy która od lat powoduje niszczenie zabytkowych domów.
Gdzie w tej sprawie głos Konserwatora zabytków.
1d3
1d3 13.08.2020, 09:56
Jeszcze zakaz ruchu pieszych dajcie!
DEMOREAKCJA
DEMOREAKCJA 12.08.2020, 20:27
Jest wolność jest nowy zakaz.
My mieszkańcy Złotowa żyjąc w wolnym kraju mamy same zakazy i nakazy w mieście. Diabli wiedzą gdzie i jak można się poruszać wychodząc z domu. Wszędzie płatne parkingi, chodniki koślawe, drogi rowerowe gładkie jakby nie mogło być na odwrót. Drogi jednokierunkowe i ślepe a na nich śpiący policjanci po to aby je zeszpecić. Wszystko to wprowadzono przez ostatnie sześć lat i teraz jeszcze radość z ostrzeżeniem przed karami. Czego my jeszcze po obecnej niewładzy, możemy się spodziewać. Być może podwyżki podatków od nieruchomości a może podatku od deszczówki a wszystko po to aby żyło się lepiej im czyli nam ,, klasyk Tusk".
Chore to wszystko i ręce opadają kędy głos ludu nie słyszalny.
A tak po temacie znaków drogowych to ile ich w mieście zniknęło. Ile stopów, ile informacyjnych, ile z pierwszeństwem przejazdu a może ich wcale nie było bo po co. Gdzie są znaki z wysepek, gdzie plastikowe oznaczenia ich, celowo piszę plastikowe żółte żeby było wiadomo o które chodzi.
Co się w mieście dzieje czy cała Rada Miasta nie widzi że miasto dziadzieje. Jeżeli widzi to dlaczego nas nie bronicie przed bałaganem i hipokryzją która szerzy się w każdym aspekcie dotyczącym mieszkańców.
Do galerii pieszo tylko bez zatrzymywania.
mandacik
mandacik 13.08.2020, 09:56
czyli przeszkadza Ci znak, czy może tak ogólnie wszystko? dobrze, że znak stanął, tylko mam nadzieję, że jeszcze będzie odpowiednio egzekwowany. jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby w promieniu 100-200m nie znaleźć wolnego miejsca, a często widzę wolne miejsca na parkingu i samochody postawione byle bliżej przy chodniku. a ja dzięki temu, że ludziom nie chce się tyłka ruszyć i z najbliższego parkingu przejść pieszo, jadę slalomem właśnie koło galerii, ale też na królówce, mokrej, słowackiego, czy nieznanego. ludzie nie potrafią ogarnąć, że na poboczu można stanąć pod warunkiem, że dwa samochody mogą się bez problemu minąć?
jak dla mnie takie auta powinno się zbierać z ulicy i niech płacą za odholowanie
sfen
sfen 13.08.2020, 08:08
oj za długo na słoneczku....
Pol
Pol 13.08.2020, 09:18
Oj za długo sfen za długo.
Szkoda że nie jesteś mieszkańcem Złotowa które gości nie tylko kierowców z powiatu.
Rzeczywiście w mieście mamy znakowy zawrót głowy i to dosłownie na ulicach nie spełniających wg. prawa roli ulicy.
Człowieku w mieście nawet pieszy nie wie co nią jest a co nie.
To prawda że znaki drogowe giną i nikt się tym nie przejmuje a to może z powodu słońca jak i pandemii.
Janek
Janek 12.08.2020, 18:01
A miało starczyć miejsc parkingowych! Te płatne miały być puste.
BMW
BMW 12.08.2020, 17:41
Słyszałem że Drogówka i Straż miejska mają wspólne służby i dla niesfornych zakładają blokady.
kierowca
kierowca 15.08.2020, 08:12
Dojazd -droga do galerii -zakaz postoju i bardzo dobrze.Na miejscach wyznaczonych do parkowania znak ograniczenia postoju do godziny cz np.dwie.I natychmiast przybędzie nam kilkanaście miejsc postoju dla chcących dokonać zakupy.Ten parking objęty jest monitoringiem ,więc wyłapanie stojących cały dzień samochodów to pikuś dla panów ze Straży miejskiej których serdecznie pozdrawiam i dziękuje za pomoc gdy nie mogę wyjechać z własnej posesji , pomimo tabliczki informacyjnej o nie parkowaniu o zawieszenie której prosili strażnicy.
Sarna
Sarna 12.08.2020, 14:52
Do Kota,czyli ktoś go chowa na plebanii?.
Kot
Kot 12.08.2020, 14:14
Ooo to taki sam jest na Spichrzowej zaraz przy płocie plebanii. Jest a jakby go nie było prawdą? O parkowaniu w parku nie wspomnę

Pozostałe