Kąpieliska nadal zamknięte

  • 07.08.2020, 12:35
  • Janusz Justyna
Kąpieliska nadal zamknięte

Jak podaje Informacja Turystyczna w Złotowie, w najbliższy weekend oba kąpieliska w Złotowie nad Jez. Zaleskim będą nieczynne...

iej

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
swój
swój 08.08.2020, 12:05
A nad jeziorem w Jastrowiu nie ma gdzie nogi postawić, tyle ludzi. Połowa ze Złotowa. A my - miasto nad 5 jeziorami, wielkopolskie zdroje, ekologiczne - koń by się uśmiał...
LATO
LATO 09.08.2020, 10:15
Wielu to widzi i się śmieje jednak Burmistrz Złotowa napinając uczciwość mieszkańców do bólu wciska im z roku na rok kit o anakondzie, wielkim kąpielisku miejskim i utrzymywaniu że to jest plaża.
Tak plaża, tylko gdzie tam są rzesze mieszkańców z rodzinami. Przecież to normalne że normalni ludzie nie chcą przyjeżdżać na ,,plażę" osiedlową bo kto chce kąpać czy opalać się pod oknami domów z osiedla.
Wszystkie miasta mając jeziora mają wytyczone plażę w miejscach z lasem, zagajnikami. Tak jest w większości miast i to dlatego Złotowianie wybierają między innymi Jastrowie. Każdy chce jechać na plażę lub iść tam gdzie swoboda dająca właściwy wypoczynek. Rzadko kto chce aby przypadkowi goście osiedli mieszkaniowych czy ogrodów działkowych przychodzili po to by popatrzeć kto też na tej plaży jest. Tak od lat dzieje się na tym dziwnym kąpielisku miejskim i jakoś władze tego nie chcą zauważyć pewnie dlatego że same nie pokazują swoich wdzięków na tej ,,plaży".

Pozostałe