Jowita Gniot-Lewandowska z awansem

  • 06.08.2020, 10:19
  • Janusz Justyna
Jowita Gniot-Lewandowska z awansem
W Urzędzie Gminy Zakrzewo odbyła się miła uroczystość: Jowita Gniot-Lewandowska otrzymała z rąk wójta awans zawodowy na stopień nauczyciela mianowanego

 

Droga zawodowa awansu nauczyciela jest podzielona na cztery stopnie: nauczyciel stażysta, nauczyciel kontraktowy, nauczyciel mianowany oraz nauczyciel dyplomowany. Osiągnięcie każdego kolejnego szczebla wymaga konkretnych działań, zaś proces awansu zawodowego nauczycieli jest w pełni sformalizowany i ustrukturyzowany.

Pracownik Przedszkola Publicznego im. Królewny Śnieżki w Zakrzewie, Jowita Gniot-Lewandowska spełniła wszystkie wymogi określone ustawą i w lipcu złożyła przed komisją egzamin z wynikiem pozytywnym, dzięki czemu może cieszyć się z awansu na stopień nauczyciela mianowanego.

Oficjalne wręczenie aktu awansu odbyło się w Urzędzie Gminy Zakrzewo. Wójt Marek Buława wraz z zastępcą, Dorotą Murach, która jako przedstawiciel organu prowadzącego pełniła również funkcję przewodniczącej Komisji Egzaminacyjnej, złożyli nauczycielce serdeczne gratulacje i najlepsze życzenia sukcesów zawodowych. Słowa uznania skierowała pod adresem J. Gniot-Lewandowskiej również przełożona, dyrektor Przedszkola Publicznego im. Królewny Śnieżki w Zakrzewie, Hanna Lalik.

UG Zakrzewo

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe