Lekkoatleci na obozie sportowym

  • 05.08.2020, 23:52 (aktualizacja 06.08.2020, 00:11)
  • Janusz Justyna
Lekkoatleci na obozie sportowym
Zawodnicy UKS Olimp na przełomie lipca i sierpnia szlifowali formę na zgrupowaniu w Dźwirzynie.

 

Była to doskonała okazja przygotowania się do przesuniętego w czasie sezonu sportowego. Każdy dzień rozpoczynał poranny rozruch, przygotowujący młode organizmy do wytężonej pracy. Treningi prowadzone dwa razy dziennie były poświęcone przygotowaniu w zakresie wytrzymałości, szybkości i siły, co z pewnością przyniesie pozytywne efekty w nadchodzącym sezonie. Realizacji tego programu sprzyjała świetna słoneczna pogoda.

Obóz to jednak nie tylko rygor sportowych ćwiczeń. Był też czas na spacer nad morzem, kąpiel w Bałtyku, opalanie na plaży. Zabawie i integracji sprzyjało wieczorne spotkanie przy ognisku z pieczeniem kiełbasy i innych smakołyków. Sportowcy uczestniczyli w rozgrywkach piłki koszykowej i siatkówki. Więc młodzi sportowcy mieli czas na zawieranie nowych znajomości, oraz na wypoczynek i regeneracje organizmów.

Młodzi lekkoatleci, mimo  wykonanej ciężkiej pracy , wrócili do domu szczęśliwi, by dalej  kontynuować przygotowania do  kolejnych startów.

Przed zawodnikami kilka ważnych imprez m.in. Mistrzostwa Polski Juniorów, Ogólnopolskie Igrzyska LZS, Międzywojewódzkie Mistrzostwa  Młodzików, zawody ogólnopolskie LDK.

Andrzej Wawruszak


 

Janusz Justyna

Zdjęcia (12)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
POkaz
POkaz 06.08.2020, 08:59
Wszystko ładnie i pięknie lecz co ma pomyśleć zwykły człowiek kiedy słucha przekaz że dzieci do szkoły pójdą w reżimie sanitarnym a tu wszystkie zgrupowane razem.
Czytając i patrząc na te przekazy zbiorowych spotkań stoją w wielkiej sprzeczności z zdrowym rozsądkiem w dobie pandemia i podwyższonego ryzyka zachorowalności.

Pozostałe