Kolejna umowa podpisana

  • 05.08.2020, 14:45
  • iej
Kolejna umowa podpisana
Wczoraj w Urzędzie Gminy Zakrzewo podpisana została umowa na realizację zadania pn. zagospodarowanie centrum w Starej Wiśniewce w zakresie przebudowy drogi gminnej

Przypomnijmy, że w wyniku postępowania przetargowego wykonawcą tej inwestycji została firma Roboty Drogowo-Budowlane Jacek Karpiński ze Złotowa, którego oferta opiewająca na 880 991 zł była najniższa spośród czterech złożonych. Inwestycja ta dofinansowana została z Funduszu Dróg Samorządowych. Będzie to już trzecie tegoroczne zadanie drogowe w Starej Wiśniewce, gdzie wcześniej przebudowane zostały już dwa inne odcinki dróg za łączną kwotę przekraczającą 660 000 zł.

UG Zakrzewo

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
RAMA
RAMA 05.08.2020, 19:41
Panie Burmistrzu miasta Złotów, bierz pan przykład z mądrości. Nie piaskownice, nie strefy relaksu, nie mini mini a konkretnie należy zacząć korzystać z programów rządowych które mieszkańcom będą służyć przez lata a nie tylko w sezonie przy piwie.
Czas skończyć z totalna opozycją i zacząć słuchać właściwych mieszkańców którzy dzisiaj pytają ,, czy jest u nas Burmistrz ".
Każdy mówi że burmistrz powinien być dla wszystkich a szczególnie tych mieszkańców którzy są mniej majętni przez co mają mniejsze przebicie w załatwianiu niezbędnych dla siebie spraw i inwestycji. Oni wiedzą że z nowobogackimi łatwiej się dogadać gdyż u nich robotę robią pieniądze ale jest niemała rzesza ludzi którym się nie przelewa i wiele rzeczy muszą robić sami. To oni potrzebują wsparcia i decyzji które pozwolą im zadbać o swoje.
Władze wybiera się dla ludzi nie dla własnego Ja i o tym powinno się pamiętać zawsze.

Pozostałe