Zderzenie samochodów

  • 05.08.2020, 14:36
  • Janusz Justyna
Zderzenie samochodów
Strażacy interweniowali przy zderzeniu dwóch samochodów na trasie Batorowo-Białobłocie

Po dojeździe pierwszych zastępów zastano dwa pojazdy osobowe:  VW Golf poza drogą oraz Dodge RAM około 10 metrów od miejsca zdarzenia. Oba pojazdy na kołach. Osoby podróżujące poza pojazdami, jedna osoba z widocznymi obrażeniami wymagała pomocy medycznej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastępy strażaków zabezpieczyli teren blokując ruch na drodze, odłączyli akumulatory w pojazdach, udzielili pomocy medycznej poszkodowanym osobom. Na miejsce przybyła Policja, a następnie zastęp ratownictwa medycznego.  Osoba poszkodowana została przekazana załodze karetki, a po diagnozie odwieziona do szpitala.

W działaniach udział brały zastępy strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Złotowie i Ochotnicze Straże Pożarne w Lipce i Batorowie.

Przyczynę zdarzenia bada Policja.

KP PSP Złotów

Janusz Justyna

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe