PSL w Tarnówce

  • 03.08.2020, 11:40
  • Janusz Justyna
PSL w Tarnówce
W ubiegłą sobotę, 1. sierpnia w sali konferencyjnej przy ZS Tarnówka odbyło się pierwsze plenum członków i przyjaciół koła PSL Tarnówka.

 Spotkanie planowanie pierwotnie jako otwarte, ze względu na reżim sanitarny, związany z rosnącą w ostatnim czasie liczbą zachorowań na COVID-19, zostało ograniczone do wąskiej grupy związanej ściśle z ruchem ludowym. W spotkaniu uczestniczył wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Wielkopolskiego - Jarosław Maciejewski. Po symbolicznym wprowadzeniu zielonego sztandaru uroczyście odśpiewano "Rotę". Jarosław Maciejewski w swoim przemówieniu podkreślał rolę PSL, szczególnie istotną na polskiej wsi. Prezes Zarządu Gminnego - Tomasz Zbylut podziękował wszystkim za przybycie, zaangażowanie w budowie struktur Koła. Po spotkaniu udano się do agroturystyki SYLDAM w Ptuszy na poczęstunek i ognisko. Ze względu na rocznicowy charakter tego dnia, obecni oddali hołd Powstańcom Warszawskim w godzinę "0".
Dziękujemy wójtowi gminy Tarnówka - Jackowi Mościckiemu za udostępnienie sali a także Sylwii i Damianowi Radowskim za gościnę.
Przypomnijmy, że Koło PSL Tarnówka zostało utworzone w 2019 roku. W tym samym czasie rozpoczęto budowę gminnego biura. Obecnie Koło liczy 12 członków.
Redakcja Wędrówki

Janusz Justyna

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe